Новак
Опуштено опуштено вклопување во кањон за кањонски кањон

Опуштено опуштено вклопување во кањон за кањонски кањон

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.33

Прошетајте и разработете во удобност и спортски стил со опуштено вклопување во Skechers : Sneaker Oak Canyon. Нежните спортски велур, синтетичка и мрежна ткаенина горната во чипка на атлетска спортска удобност фитнес и патики за одење со акценти за шиење и преклопување. Меморија од пена, усогласена удобна мида. Тешки синтетички преклопувања на пети и потпетици од ткаенини предни и странични панели за ефект на ладење, чипка на предната атлетска одење и обука за удобност, патека за патики, страничен контраст во боја и детали за зашивање, стабилизирачки потпетици и странични панели, влечете ја табулаторот на потпетицата предниот дел со метални врвни очни капаци јака и јазик опуштено вклопување дизајн за пространа удобна вклопување меморија пена перничена удобност инзола добро перничето флексибилно апсорбирање на шок што апсорбира мидала стабилизирана поддршка за атлетски атлетски мидиски дизајн стабилизиран панел од средниот дел од средниот ред, со висока влечкана гума од флексија од надворешната страна. Атлетски чевли - машки атлетски чевли - Браун Бидете подготвени за сè со овие обични атлетски чевли на нозе. Кожа отпорна на кожа, облечена во горниот дел со мрежни мрежи. Дишењето на јака. Наречена влошка. Флексибилна гумена надворешна плоча. Клучен збор : Lace-uppsp/v r/t.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Спортски класичен изглед добива сигурна надградба и уште поголема удобност во патиката на Skechers Vigor 3.0...

Прошетајте и разработете во удобност и спортски стил со опуштено вклопување во Skechers : Sneaker Oak Canyon...

Елегантен, мек стил се хармонизира со перничена удобност во Самитите на Скекерс чевли Лувин Инженерска

Пронајдете што е ново во спортски кул стил со Skechers StaminaNuovo чевли Нежните кожени кожни, синтетичка и мрежн

Спортски класичен изглед добива сигурна надградба и уште поголема удобност во патиката на Skechers Vigor 3.0...

Чувајте удобност и атлетски стил на вашите тренинзи со патеката „Skechers Track Sneaker“ Нежните синтетички и мр

Комбинирајте рафиниран спортски стил и цел ден заштитена удобност во Skechers Работа опуштено вклопување :

Чувајте удобност и атлетски стил на вашите тренинзи со патеката „Skechers Track Sneaker“ Нежните синтетички и мр

Scroll