Новак
Plusенски плус кратки ракави Поло кошула

Plusенски плус кратки ракави Поло кошула

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.33

Plusенски плус кратки ракави Поло кошула, женски плус големина Поло кошула со кратки ракави, нуди класичен поло стил со модерна, ласкаво вклопување. Започнувајќи со мека ткаенина од пик, додаваме стрии за да создадеме најдобро можно вклопување за големини од 0x до 4x. Овој врв е достапен во класични бои кои одговараат на многу работни униформни кодови за облекување, како и забавни, модерни бои за пролетно и летно секојдневно носење. Ние ја дизајниравме плочката со пет копчиња за да можете да го носите за да одговараат на вашиот личен стил, а бојата нема да згасне додека ја миете и носите. Купувајте облека за жени плус големина по секојдневни ниски цени на! Поло со кратки ракави со големина на жени плус големина. Плус големина на женска мода. 96% памук, 4% спандекс. Класичен стил на кратки ракави поло. Мека плетена пика ткаенина со додадено истегнување. Ласкаво одговара за големини од 0x до 4x. Избледени отпорни бои- и класика и светла. Носете како обичен врв или работна униформа. Краток ракав. Кошула со јака од ребра. Пет копче за копче. Директно полите со странични парчиња. Машинско миење ладно со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, да се намали суво ниско, средно железо.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Размислете за розово во ова дно за пливање од славна личност Пинк! Завршете го изгледот со појавување на

Среќен ден на Свети Патрик! Свртете ја вашата облека во забавна и празнична изјава за забава со оваа сме�

Харт 20 V 1 галон бело влажно / сув вакуум hpwd33 расчистува хаос од сите видови околу куќата Заедно со цицање

Скудската бубачка е дизајнирана со сегментирано тело на рак на рак и има животни антени, нозе и опашка о�

Детското место, момчињата за деца Дино се собраа 3парчиња сет, 1824 месечни врвови на резервоарот направен

Направено од 100% рециклирани материјали, Spectrum_R / / Silk нуди крајна заштита од пад и антимикробна одбрана �

Подобри домови и градини Гроздобер LED светилки го комбинираат класичниот изглед на Едисон на гроздобер

Цветната хартија за завиткување може да се користи за општа намена за цветни продавници, сегашни кутии,

Запознајте ги фармерките што сите ќе ги носиме во есен Фармерките на Софија Вергара Мелиса нудат модерн

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Камуфлажаниот принт кул, трендовски и прикажан на оваа џемпер на пуловер од Тахари Мекиот француски Те�

Постигнете прекрасна привлечност на тротоарот со нашите faux дрво корбели Во споредба со вистинското дрв

Ботаничка пастелна цветна шема 4парчиња 1500 врвен лист за собирање сет Микрофибер Двоен сет вклучува 1 вг

Се восхитувам на огромноста и моќта на океанот со овој сценски мурал Овој воздушен поглед на тиркизните

Оваа ватирана врежана јакна од Авиа го прави совршеното транзициско парче Плетени 4насочни ракави за ис

На бебињата со стил им е потребна облечена облека на која можат да сметаат за специјални прилики, семејн

Прикривање, јакна или и двете? Небото е границата со времето и прикривањето на обвивката на Тру Шик стил

Патувајте во стил со нашата лесна мултинамена торба за месинџер! Зашиени заедно со квалитетен најлон, г�

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираа

Нашето испружено платно е гордо создадено да биде фокусна точка на вашата соба Ние отпечативме со најдо

Вреќата за спиење на Бакати е направена со 100 проценти памучна ткаенина од муслин во забавни отпечатоци

Дозволете некој да го поздравите во вашиот скромен престој, да знае дека е територија на Каролина Панте�

Ibrивописни бои и тропски принт донесуваат трендовски стил на нејзината облека за капење во сетот за бик�

Scroll