Новак
GYMA Elliptical Magnetic Machine Cross Trainer со сензор за пулс на дисплеј 8-нивоа

GYMA Elliptical Magnetic Machine Cross Trainer со сензор за пулс на дисплеј 8-нивоа

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.33

Овој тренер за елипсовидна машина обезбедува тренинг со целото тело со висока ефикасност за вас. Нашата елипсовидна машина совршено ќе ги задоволи сите ваши потреби за вежбање. Направено од железо и колкови со висок степен, овој тренер може да го издржи тестот на времето. 8 Нивоа на магнетна отпорност ви овозможуваат да го прилагодите интензитетот на обука со едноставен пресврт на копчето за контрола на напнатоста. И сите луѓе во различни фази на вежбање можат да го користат нашиот елипсовиден тренер. Две големи педали кои не се лизгаат, кои мерат 16 "x 6 " се погодни за повеќето луѓе за кардио вежби. Покрај тоа, премиум замаецот работи непречено и тивко. Ако барате тренер за употреба на домаќинства, нашиот тренер за елипсовидна машина ќе биде прекрасен избор. Силен систем на магнетски погон : Опремена со замаец од 6,5 фунти, елипсовидна машина обезбедува непречено и тивко тренинг, што нема да ги вознемирува другите кои читаат, работат или спијат дома. И наизменичните ленти можат да го задржат горниот дел од телото ангажирано додека вежбате, така што целото тело може да го добие извонредниот ефект на вежбање . јасни инструкции и целосни додатоци за брзо склопување. Боја : црна + сива + сина. Севкупна димензија : 49 "x 25" x 64 "(l x w x h). Димензија на педалот : 16" x 6 "(l x w). Нето тежина : 64 bs. Капацитет на тежина : 243 lbs. Систем за напнатост : Магнетски управуван Систем. Следете го напојувањето : 2 x AAA батерии. Пакетот вклучува : 1 x елипсовидна машина тренер. 1 x настава.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Капацитет на тежина : 300 фунти 8 Ниво на отпорност : Овој вежбеник за педали за мини циклус на Serenelife се одл�

5''Hpackage Димензија : Ве молиме, погледнете ја спецификацијата од рачката до земјата : 58 Залепењето од 15 bs, н�

Гаранција за животна рамка и сопирачка 26 нивоа на дигитален отпор 2022" Прилагодувачки напојување Избере�

Мултифункционална употреба : Оваа елипсовидна машина за вежбање ги интегрира функциите на исправен вел

Нето тежина : 52 фунти тренингот Покрај тоа, овој тренер за магнетна елиптична машина е опремен со магнет�

Scroll