Новак
TravelStar на сите теренски гуми- 235 75R 109S одговара: 1995- Chevrolet Tahoe LT, Base Chevrolet Silverado Base

TravelStar на сите теренски гуми- 235 75R 109S одговара: 1995- Chevrolet Tahoe LT, Base Chevrolet Silverado

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.00

Ова обезбедува разноврсна употреба на гуми и нуди побезбедно искуство во целото возење. Подолгиот траен дури и трага живот обезбедува употребливост на гумите за подолг временски период. Индивидуалните елементи на шара цврсто ја зафаќаат површината на патот цела година за да обезбедат сигурно искуство во возењето.

Главните карактеристики

Избор на клиент

До 60 УСД назад на Пирели Тирс кога ќе купите сет од четири (4) Изберете гуми на Пирели, можеби имате право �

Разновидниот Bridgestone Blizzak DMV1 се одликува со гумени соединенија кои помагаат во перформансите во зимски у�

Firestone Transforce A / T LT275 / 65 R18 123 S E цела сезонска гума Firestone Transforce A / T LT275 / 65 R18 123 S E цела сезонска гума Firestone Transforce

Инсталација на гуми од 12 долари по гума Подвижен во следниве големини на гуми АТВ / УТВ : 23x10 R12, 25x8 R12, 25x10 R12

Goodyear Wrangler Armotrac 265 / 60 R18 109 T цела сезонска гума Goodyear Wrangler Armotrac 265 / 60 R18 109 T цела сезонска гума Goodyear Wrangler Armotrac 2

Наменети да ракуваат со потешки товари, радијалните гуми LS од Goodyear се опрема за лесни камиони специјалн�

Goodyear Wrangler Armortrac 255 / 70 R18 112 T NA 520 A B OWL цела сезонска гума Goodyear Wrangler Armortrac 255 / 70 R18 112 T NA 520 A B OWL цела сезонска гу�

Tire Pirelli Scorpion Str Gire има длабока улица за исклучителна влажна влечење, одлични перформанси и изглед што го �

Моќна и солидна цела сезонска гума, на патот, надвор од патот на Americtrac TR гуми од General Tire обезбедува разнов

Погоди на патот во кое било време од годината со Dextero DHT2 гума P225 / 70 R15 100 T Тип на гума : Лесен камион Исто та

Road Venture SAT KL61 е разноврсен производ што го прави совршен избор за таа замена за прв пат кога се носат прои�

Кумхо патот Вложување на KL78 LT355 / 60 R20 122 S BSW цела сезонска гума Кумхо патот на патот KL78 LT355 / 60 R20 122 S BSW цела с

Кралскиот рим чувар HD PlPlx10.50r15 Doverview The Power King Rim Guard HD Plе надвор од автопатот, со тешка должност, управувана

Yokohama Avid Ascend 195 / 60 R16 89 H гума : Avid Ascend има благо асиметричен дизајн на шарите што се состои од три зони за во

Antares SMT A7 е издржлива гума за сите терени што функционира исклучително добро во различни услови на возењ�

RADAR DIMAX AS8 215 / 45 17 RADAR DIMAX AS8 215 / 45 17 FITS : 201415 Honda Civic ExL 201315 Toyota Corolla LE 2016 Toyota Corolla Special Edition 200608 Honda Civic SI 200910 Honda Civic EX

Firestone Winterforce UV е зимска гума изградена за пикап камиони, CUV и SUV Гумата е дизајнирана да ви даде цврста вле�

Тешка гума за секојдневно возење со сите влечни влечење што може да ја заврши работата низ поплочени, не

Гуми RADAR RPX 800 PlTimes 265 / 65 R17 116 H BSW RADAR RPX 800 Pl R17 116 H гума : Балансирано соединение за шара Висока километража (U

000 милји со овој модел Подобрено е и ракувањето со гумите и воланот Нивото на удобност на гумата се заси�

Firestone : Дестинација A / T Firestone Destination A / T Tire P265 / 70 R16 FITS : 200304 Ford F150 Lariat 200114 Toyota Tacoma Pre Runner 2001 Ford F150 Lariat 200106 Chevrolet

Мишелин Latitude Alpin HPA Тивко возење со долго влечење на абење на ладни, влажни, снежни покриени и ледени пати

Travel Star UNHT701 Features and Bentiation Sal The Traction Hance Nhanced Controlbibility Meained Optimal Tire Shaperedured Consumpture на горивото на Travel Star UNHT701 е а�

Scroll