Новак
Маица за графички бенд на женски дрес на женски дрес

Маица за графички бенд на женски дрес на женски дрес

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 255.84

Осмелете се да бидете смели како рунди во оваа маица за графички опсег од време и TRU што додава совршена количина на предност на вашиот стил. Се одликува со забавно лого на Blondie Band и дизајн без ознаки за удобност. Спарете го овој бенд, со хеланки, затегнати црни чизми и торба со вкрстени производи за мод, рокерски изглед. Само на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : Стајлинг на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Дизајн без ознаки за дополнителна удобност. Авторски права : © Bend Oil LLC, лесни партнери, сите права се задржани. Графичка маица од Блонди за жени од време и Тру.

Главните карактеристики

Избор на клиент

4,5 мл., Предсмарт 100% памук од рингспун, 30 синглови зашиени ракави зашиени со игла и дното на hemscontoured и стра

Подготвени, постави, оди! Соберете перформанси (или две) од Авиа со опуштено вклопување за вежбање или дн

Чувајте удобно од утрото до ноќта со брод за вратот од брод од време и Тру Деталите за памукмешавина и 3 /

Направи мека мешавина понудена во широк асортиман на бои Бидете сигурни дека знаејќи дека нашите кошул�

Одлично за положување и совршен преоден врв, оваа маица за изведба со долги ракави од Авиа е ваш одење за

Покажете ја вашата плашлива страна со оваа женска графичка мета со теми за Ноќта на вештерките...

Не само за теретана, супермекиот мета за жени Атлетски работи помага да ве одржуваме удобно насекаде и н

Пронајдете крајна рамнотежа кога одите од дома, работа и теретана во оваа разноврсна мета што може да се

Обични денови повик за слатки тимови и време и Тру има само оној! Изработена во супермека мешавина од па�

Создадете забавен изглед со оваа графичка мета од Jerryери Ли Мека, удобна и сериозно симпатична, оваа мет�

Покажете ја својата весела страна со оваа мировна loveубов, женска графичка мета Одличен дизајн на маица �

Маицата на избледената слава е суштинска маица со кратки ракави Vвратот е удобен и стилски додаток на ва

Прославете ја иконската страна на Големите езера со оваа графичка матичка со теми од Мичиген Одличен ди

Слоеви, соло или само дополнителна топлина под сето тоа, нема да избегате од прекрасноста на времето и в�

Вашата омилена мета се преиспита како помек џемпер; Не станува подобро од ова Тетот за џемпери на беспла

Опуштете го изгледот со ова време и Tru измиениот лажички врат Кул, секојдневно и удобно во мека и лесна м�

Scroll