Новак
Печатени и цврсти делфини шорцеви за девојчиња, 2-пакувања, големини 7-12

Печатени и цврсти делфини шорцеви за девојчиња, 2-пакувања, големини 7-12

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 479.84

Од игралиште до задниот двор, ништо не ја победи удобноста и стилот на спортските шорцеви на делфин-хем на RBX. Две пакувања за заштеда на пари прави порибување на ветре. Материјал : 88% полиестер/12% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : еден пар цврсти шорцеви и еден пар шорцеви за печатење. Fit : Active. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината за дополнителна удобност. Ockебови : Ништо. Карактеристики : прислушен делфин полите; Ткаенина со меки перформанси во Jerseyерси. Девојки со два пакувања со делфини шорцеви од RBX.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Снег кул! Таа е подготвена да ги погоди падините или да направи снежен ангел со снежни панталони на Швај�

Подгответе го вашето дете подготвено за Ноќта на вештерките со нашиот начин да ги прослави нетранспарч�

'Llе се чувствува подготвена да ја преземе следната голема авантура во ребрестиот резервоар за високи вр

'Llе се чувствува подготвена да ја преземе следната голема авантура во колекцијата за девојки за правда x

Летното ново секојдневно е суштинско значење : врвот на резервоарот за капчиња на Scoop, совршено откритие

Од игралиште до задниот двор, ништо не ја победи удобноста и стилот на спортските шорцеви на делфинхем н

Прилагодливи пантолони од половината со тризашиени шевови, страничен бенд за комунални услуги, џеб на в

Забавен и разигран лик руно ќебе за спиење е пријатна избор за спиење или само за враќање и релаксирање �

Лесните облеки го прават нејзиниот летен стил ветре! Сетот за облека со 2 парчиња за Forever Me има слоевит на

Вашето малечко ќе ја обожава разнобојната графика и мека удобност на графичката маичка на оваа девојка,

Девојките од Jordордаче девојки се слатки и лесни за носење за училиште или игра Ремените се прилагодливи

Не можете да тргнете наопаку со овој симпатичен, трендовски, тексас кратко Ажуриран класик, драгиот изг�

Останете пријатно и топло во овој кадифен качулка PJ поставен од Света Ева! Врвот со качулка има симпатич

Вашето дете ќе биде среќно да покаже поддршка за нивниот омилен тим што ја носи оваа облека за навивачи �

Толку удобно и кул, доаѓа во пакет од два! Овие хеланки со возење од руно од Rideвездите го одржуваат вашет�

Scroll