Новак
Путер од кикирики со чоколади со кикирики намалено масно млеко, qt

Путер од кикирики со чоколади со кикирики намалено масно млеко, qt

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 63.68

Хиланд чоколаден путер од кикирики намалено масно млеко доаѓа од локални млечни фарми и не содржи хормони за вештачки раст. Без разлика дали го истурате преку житни култури, измешајте го со кафето или пополнете ја пиперката на вашето дете, млечното млечно млеко има вкус добро и е добро за вас. Хиланд чоколаден путер од кикирики намалено масно млеко доаѓа од локални млечни фарми и не содржи хормони за вештачки раст. Без разлика дали го истурате преку житни култури, измешајте го со кафето или пополнете ја пиперската чаша на вашето дете, млечното млеко од Хиланд има вкус добро и е добро за вас . млеко. Млекарница.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Ако детството имал официјален пијалок, тоа би било млеко од чоколадо Со чоколадниот вкус Децата сакаат,

Шамок фарми Витамин Д Чоколадо Ммммилк.ултрапастеризиран.12 ФЛ Оз (354 мл) Не микробранови во шише...

Уживајте во најдоброто чоколадно млеко каде и да одите во ова шише 12oz! Направено во државата Newујорк од л

Протресете малку вкусна забава со класичниот чоколаден вкус на YooHoo за прв пат воведен во 20тите години о�

Млеко, Труму, чоколадо, 1% ниско ниво, картон 0,5 ПТ витамин А & Д од 1908 година Хранливи и вкусни Нашите земјо

Направете денес Трому ден Trumoo не е само редовно млеко со малку чоколадо Тоа е комбинација за правење дне

Nesquik Fudge Brownie Milk Fat Milk нуди 100% вистинско млеко за класичен, вкусен вкус во неодоливо вкусен и хранлив пијал

Децата го сакаат она што е во тоа, а мајките го сакаат она што не е Формулирано е чоколадното млеко да сод

• Ултрафлитирано млеко • 75% повеќе протеини по сервирање од целото млеко • 40% помалку шеќер по сервирањ

Млеко, малку маснотии, чоколадо 0,5 gl (1,89 lt) Витамини А & Д Одделение A Пастеризирано Хомогенизиран Нашите з

Byrne млечни производи 1% чоколадо млеко со малку маснотии во шише со резистенција на квартот ќе им угодува

Scroll