Новак
Современи моменти од Гербер Бебе и маици со кратки ракави за деца, 3-пакувања, големини 12м-5Т

Современи моменти од Гербер Бебе и маици со кратки ракави за деца, 3-пакувања, големини 12м-5Т

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.33

Нашата симпатична игра за новороденчиња и дете момче е мека, удобна и дише. Овие кошули со Jerseyерси се слатки за секој ден во паркот или предучилишното училиште. Ние користиме Стандард 100 според ОЕКО-Текс сертификација на производи тестирани во независна лабораторија против список со повеќе од 400 штетни материи, вклучително и PFA. Овој пакет вклучува три пара кошули со Jerseyерси со кратки ракави, достапни во големини на новороденчиња или мали деца. Измешајте ги и одговарајте ги со нивните омилени чевли за бебиња, шорцеви и додатоци за да ја завршат облеката. Секој пар кошули е машина што може да се мие и може да се суши за ваша погодност. Современи моменти од Гербер Бебе момче и дете момче со кратки ракави маици, 3-пакувања, 12 месеци-5 дете. Вклучува три кошули со кратки ракави. Се одликува со необични вратови на екипажот и кратки ракави. Совршено да се носат на датуми за игра, од дневна грижа, предучилишно или лежење низ куќата!. Сива/зелена шема на бои. Една камо кошула, една зелена кошула со отпечаток „се движи планини“, една сива џебна маичка со моторцилце. Уметноста е отпечаток. Пар со нашите шорцеви што одговараат или џогери. Одлично е да се мешаат и да се совпаѓаат со нивните омилени чорапи, чевли и додатоци!. Број на сертификација OEKO-Tex : Стандард 100 од OEKO-TEX #20.HIN.17663 HOHENSTEIN HTTIWWW.OEKO- /Standard120. Ткаенина : Слаб Jerseyерси 100% памук. Машинско миење / сушење суво. Увезени.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Како и сложените накит што се држат заедно со блескавиот златен ланец, шемата на овој килим ги украсува �

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

Ова Snap Fit Flat Power Mirror со одговара на следниве возила *на големината и стилот на совпаѓање : 20062008 Subaru Forestersee "�

Контролата Mid, класичен средно врвен патика, е преработена и повторно издадена за модно преземање на ова

Биодинамичкиот сос од жолта штала Arabbiata тестенини е изработен од овластен USDA Organic, CCPB органски и сертифи�

Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка п�

Оваа колекција го карактеризира Биг Лебовски, омилен и култен класик за сите времиња за двајца мажи со и

Уметник : Лорен Моссубјект : Пејзажцил : Современа трговска марка ликовна уметност „интроспективна“ ум

Врзаните врски на вашето семејство цветаат на овој сребрен прстен Секое семејство е уникатно и убаво на

Оваа табела со крајно дрво е модерен додаток за простории во една класа, што претставува три генерации н

Откако работеше пет години како илустратор за рекламирање и наставник со скратено работно време, тој ја

Подгответе се да следите и да нападнете со овие симпатично жестоки диносауруси за играчки инспирирани �

Уметник : Maciej Duczynskisubject : Panderscape Style : Природна модерна производ Тип : Галерија обвиткано платно уметност О�

Scroll