Новак
Keepе се чуваат женски 10 -тина жолти златни свадбени бенд

Keepе се чуваат женски 10 -тина жолти златни свадбени бенд

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.33

Совршен прстен за вашиот совршен ден. 10 Карат жолтиот златен свадбен бенд од Keepsake е совршен избор да го надополни вашиот ангажман прстен со својот безвременски стил и високо-полирана завршница. Овој прстен вели "Јас го правам " засекогаш. 10к жолто злато. Високо-полиш финиш. Спакувано во кутија за прстенести за дарки што може да се подари. Придружено со сертификат за автентичност за дополнително уверување. Зачувајте 10 K жолто злато свадбениот бенд за жени. Фотографијата може да биде зголемена и/или подобрена.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Овој 4мм свадбен бенд има високополирана завршница во 10kt жолто злато со дизајн на удобност Бендот има ко

Направено во 10kt бело злато 11 / 2 CT T.W Црн дијамант Дијамантско сечење : круг Камења поставени од пронг Шири

Детален дизајн на јажето го прави овој венчален прстен да се истакнува од толпата Поставено во 10к жолто

Детален дизајн на јажето го прави овој венчален прстен да се истакнува од толпата Поставено во 10к жолто

Прекрасно полиран со ткаен келтски јазол на вечноста, овој прстен ја симболизира вашата вечна убов Сјај

Scroll