Новак
Veratex, Inc. Supreme Sateen 500-Thread Count Solid Pemlowcases, 2pk

Veratex, Inc. Supreme Sateen 500-Thread Count Solid Pemlowcases, 2pk

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.00

Veratex, Inc. Supreme Sateen 500-Thread Count Solid Pemlowcases, 2pk : Стандардна големина : 20 "x 30 " Големина на кралот : 20 "x 40 " 100 проценти египетски памукмахин што може да се опушти во удобност со овие луксузни, 100 проценти Египтски Памук Sateen Pemlowcases by Veratex. Оваа прекрасна колекција Supreme Sateen е достапна во броењето од 500 нишки.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Овој супер мек и ситен сет за броење на перници со 300 нишки е 100% памук и се нуди во низа бои Сетот вклучува

Свилата е протеинско влакно, содржи 18 видови аминокиселини корисни за човечкото тело Спиењето на свиле�

Направено од 100% 110 GSM 1800 серии Микрофибер ткаенина, уникатните перници за перници за каросерија за карос�

Направено од 100% 110 GSM 1800 серија микрофибер ткаенина, Единствените случаи на перници за поволни цени нуда�

Направено од 100% 110 GSM 1800 серии микрофибер ткаенина, единствените случаи на перници за каросерија за пово�

Направено од 100% 110 GSM 1800 серија микрофибер ткаенина, Единствените случаи на перници за поволни цени нуда�

Направено од 100% 110 GSM 1800 серија микрофибер ткаенина, Единствените случаи на перници за поволни цени нуда�

Луксузот е сè во деталите Можете да ја реновирате и редекорирате целата своја спална соба, но ако ја ста�

Изработено од 100% египетска памучна ткаенина, ткаењето на броењето од 300 конец, уникатни поволни перници

Повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде Изработено египетска памучна ткаенина, ткаење од 300 конец з

100 нишки е комплиментирано од ткаење на Сатеен, кој се чувствува свиленкаста мазна на вашата кожа и дост�

Наменето да го внесе луксузот на салонот во вашиот дом, 100% чиста свилена перница е олицетворение на без �

Направено од египетска памучна ткаенина, ткаење на 300 теми, перници за уникатни поволни цени нуди не сам�

Направено од 100% 1800 серии Микрофибер ткаенина, уникатни случаи со перници за каросерии не нуди само мека

Направено од сатенска ткаенина, уникатни поволни перници за перници нудат не само мека и удобна текстур

Повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде Изработено египетска памучна ткаенина, ткаење од 300 конец з

Изработено од египетска памучна ткаенина, ткаење на 300 теми, уникатни случаи со перници за каросерии нуд

Шарени перници се направени од 100% микрофибер, така што нашите перници се прилично удобни, дишење и издрж

Случајот за перници на Клара Кларк Премиер 1800 е одличен избор за оние што бараат утеха Овие пријатни пер

Направено од четкана микрофибер ткаенина, ткаење од 1800 серии, ткаени ткаенини со голема густина, уникат�

Изработено од сатенска ткаенина, ткаенина од 300 теми, уникатни случаи со сатен перници, нуди не само мека

Изработено од сатенска ткаенина, ткаенина од 300 теми, уникатни случаи со сатен перници, нуди не само мека

Scroll