Новак
Conceptsенски концепти Спортски јаглен во Кентаки Вилтс латерални резервоари и шорцеви поставени

Conceptsенски концепти Спортски јаглен во Кентаки Вилтс латерални резервоари и шорцеви поставени

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 399.36

Гарантирајте ги слатките соништа за победата на Кентаки Вајлдс во овој духовен латерален резервоар и шорцеви поставени од концепти спорт. Овој неверојатен сет со две парчиња е украсен во живописни тимски бои и графики кои обезбедуваат правилно прикажана вашата посветеност бидејќи добивате многу потребен одмор. Loveе сакате колку е лесно да ги прославите вашите дивици во Кентаки во овој сет на еден вид. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Материјал : 53% памук/47% полиестер. Подготвени панели за ткаенини на шорцеви. Сет на резервоарот и шорцеви. Вознемирена ткаенина на врвот. Трим на контрастна боја на врвот. Сублимирана карирана шема. Лажички врат. Графики за печатење на екран. Еластична лента за половината со влечење.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Нашиот ѓердан од Медисон во Кентаки Медисон е совршена комбинација на нежен накит со смело лого! Нашиот

Scroll