Новак
Харис Гал. Титаниум акрилна сива рамен во внатрешна надворешна боја и буквар

Харис Гал. Титаниум акрилна сива рамен во внатрешна надворешна боја и буквар

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 575.04

5 Гал. Харис титаниум рамна сива боја и буквар е екстремна должност високо-квалитетен 100% акрилен ентериер/надворешна рамна боја за asonидарски, штуко, дрво, метал, сув ид и тула. Ние ги искористивме најновите достигнувања на модерната хемиска технологија и контролата на квалитетот за да ја постигнеме најдобрата боја што можат да ги купат парите. Титаниум е низок мирис и ниска VOC боја. Едно палто ги дава сите пожелни карактеристики на боја со убав квалитет. Се суши за 1 час и претставува исклучително издржлив што се спротивставува на пожолтување, пукање и пилинг. Може да се нанесе со четка, ролери или распрскувач. Се спротивставува на плускање или пилинг под екстремни услови. Лесно за чистење. Мувла и отпорна на дамки. Одлична покриеност. Отпорен на креда. Рамна завршница.

Главните карактеристики

Избор на клиент

5 Гал Харис Титаниум полусјајна сива боја и буквар е екстремна должност со висок квалитет 100% акрилна вна

Scroll