Новак
Фонтоскоп Ноќта на вештерките за холошка колекција памучни везови декоративни капаци за фрлање перници, 12 20 18 18

Фонтоскоп Ноќта на вештерките за холошка колекција памучни везови декоративни капаци за фрлање перници, 12

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.00

Овие везници за декоративни перници за празници за Ноќта на вештерките за Ноќта на вештерките ќе го освежат вашиот дом со нивниот шик дизајн и мек допир и ќе го направат вашиот дом уште поубав и стилски. Овие трајни перници се изработени од висококвалитетен и еколошки полиестер. Нивните силни и невидливи патенти се лесни за поштенски и отпакувачи без да влијаат на убавиот изглед на перниците. Овие перници се лесни за миење и грижа, како машина, така и со рака што се мијат без намалување. Овие украсни перници се совршени за кревет, кауч, дневна соба, автомобил и внатре. За фантоскопскиот фантоскоп корпорација е основана во 1992 година за да се појави како еден од лидерите во домашната текстилна индустрија со обезбедување на едностепени домашни декоративни решенија. Ние прво ги инвестиравме и ги носевме нашите производи во Јапонија и Германски и се развивме многу успешно на пазарот на текстил во Европа и Азија. Ние го слетавме нашиот чекор на пазарот на Северна Америка во последните неколку години. Со дизајнирање на 95% од нашите производи, нашиот тим за дизајн се стреми да ги популаризира домашните декоративни решенија и да им се обрати на најиновативните производи. Перница покрива само, без вметнување. Дизајн : Спајдер веб. Материјал : мешавина од полиестер и полиестер со висок степен. Големина : 12x20 инчи/30x50 cm/18x18 инчи/45x45 cm. Модел : Везено пајакот Веб. Број : Сет на 4. Скриен патент : Силен патент со невидлив дизајн.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Ажурирајте ги домашните ентериери лесно со декоративната печатена перница на Supleple Industries...

"Додадете боја и удобност на кој било простор во вашата канцеларија или дома со овие украсни естетски тр

"Персонализирајте го вашиот дом со едноставно Daisy 20 " x 14 "Есенска сина модерна перница за акцент на моног�

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дома со овие украсни естетски тр

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дома со овие украсни естетски тр

"Додадете боја и удобност на кој било простор во вашата канцеларија или дома со овие украсни естетски тр

Овие везници за декоративни перници за празници за Ноќта на вештерките за Ноќта на вештерките ќе го осв�

Персонализирајте го вашиот дом со едноставно Daisy 20 "x 20 " Есенски сино модерен монограм за внатрешна / над�

"Додадете боја и удобност на кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие украсни естетски езе

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дома со овие украсни естетски тр

"Персонализирајте го вашиот дом со едноставно маргаритка 16 " x 16 "Есен злато модерна перница за акцент на

Променете го вашиот домашен декор за сезоната на есен со Simply Daisy 20 "x 20 " Sienna Retro Lises Indoor / Outdoor Pillow од нашата �

Scroll