Новак
Tradewinds замрзна чај, сладок чај 18. fl oz

Tradewinds замрзна чај, сладок чај 18. fl oz

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 319.20

Нашиот чај со бавно варење е .. природно засладен од концентрати + освежувачки леден чај, бавен сварено, сладок чај. Нема сируп од пченка со висока фруктоза. 170 калории по шише. Нашиот чај со бавно варење е, природно засладен. Не од концентрат. Едноставно + освежувачко. Ве молам рециклирајте.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Scroll