Новак
Краток ракав за кратки ракави за секач и маж CB Drytec Trevor Stripe Performance Golf Polo кошула

Краток ракав за кратки ракави за секач и маж CB Drytec Trevor Stripe Performance Golf Polo кошула

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 319.68

Класичен шарен поло во ултра лесна маичка за влага за влага за супериорна удобност во топлото време. Се одликува со јака со двојно лице, плоча со три копчиња со копчиња за лого на природни бои, задната половина месечина, отворени ракави, странични отвори и тонски вез за пенант на C&B на левиот ракав полите. 100% полиестер. CB Drytec Jersey ткаенина влага за влага Дури и хоризонтална лента со 2-боја со двојна јака со 3 копчиња со 3 копчиња, отворени ракави, директно полите, странични отвори за лого на логото CB Pennant вез на левиот ракав, увезени 100% полиестер.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Додадете го овој маж, кратки ракави, ленти за сенка, голф поло, во вашата гардероба за голф Изработено со

Додадете го овој маж за кратки ракави Pique Performance Golf Polo во вашата гардероба за голф Изработена со мека тка�

65% памук, 35% полиестер, памук / поли џемпер руно, предна половина патент, ребра плетен полите и манжетна 60%

Класичен шарен поло во ултра лесна маичка за влага за влага за супериорна удобност во топлото време...

Додадете го овој маж за кратки ракави Pique Performance Golf Polo во вашата гардероба за голф Изработена со мека тка�

Fairwood е солиден поло, кој е достапен во сите ваши омилени бои Се одликува со странични отвори, отворени ра

Водоотпорен и дише, овој задебелен слој во боја е направен за да ве одржува удобно во влажното време...

Направете изјава со смели бои во половите комори за склопување Влага плетена со блокирање на бои на пре�

Едноставен, но сепак осмислен пуловер, Jексон нуди перформанси, стил и суптилни детали како невидлив џеб

Додадете го овој маж за кратки ракави Pique Performance Golf Polo во вашата гардероба за голф Изработена со мека тка�

Самоткаенина потсмев CB Weathertec Целосно поштенско руно со хибридни текстурирани парчиња предни џебови са�

Без разлика дали фаќате двомеч на трибините или разговарате за синоќешната игра околу ладилникот за во�

Scroll