Новак
Краток ракав за кратки ракави за секач и маж CB Drytec Trevor Stripe Performance Golf Polo кошула

Краток ракав за кратки ракави за секач и маж CB Drytec Trevor Stripe Performance Golf Polo кошула

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 319.68

Класичен шарен поло во ултра лесна маичка за влага за влага за супериорна удобност во топлото време. Се одликува со јака со двојно лице, плоча со три копчиња со копчиња за лого на природни бои, задната половина месечина, отворени ракави, странични отвори и тонски вез за пенант на C&B на левиот ракав полите. 100% полиестер. CB Drytec Jersey ткаенина влага за влага Дури и хоризонтална лента со 2-боја со двојна јака со 3 копчиња со 3 копчиња, отворени ракави, директно полите, странични отвори за лого на логото CB Pennant вез на левиот ракав, увезени 100% полиестер.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Додадете го овој маж за кратки ракави Pique Performance Golf Polo во вашата гардероба за голф Изработена со мека тка�

Самоткаенина потсмев CB Weathertec Целосно поштенско руно со хибридни текстурирани парчиња предни џебови са�

Наскоро ќе биде вашето омилено руно, полузипот Skyridge ги има сите Пријатна топлина кога ви е потребна, пол�

Додадете го овој маж, кратки ракави, ленти за сенка, голф поло, во вашата гардероба за голф...

Изведете го најдоброто, без разлика дали се на врски или да направите презентација за продажба Овој вла�

Класичен шарен поло во ултра лесна маичка за влага за влага за супериорна удобност во топлото време...

100% Polyester CB Weathertec Water and wind resistant Waterproof fabric to 10,000mm Breathable Mock neck with contrast piecing Chin guard, Half zip with exposed contrast zipper Contrast piec

Додадете го овој маж за кратки ракави Pique Performance Golf Polo во вашата гардероба за голф Изработена со мека тка�

Направете изјава со смели бои во половите комори за склопување Влага плетена со блокирање на бои на пре�

Навистина дишејќи за вистинскиот спортист, Френклин Поло ги носи играчите на место каде владее стилот...

Спојте ја интелигентната заштита на времето и ултрамека топлина со руно од паркот Седар Овој 100% стил на

Водоотпорен и дише, овој задебелен слој во боја е направен за да ве одржува удобно во влажното време...

65% памук, 35% полиестер, памук / поли џемпер руно, предна половина патент, ребра плетен полите и манжетна 60%

Додадете го овој маж за кратки ракави Pique Performance Golf Polo во вашата гардероба за голф Изработена со мека тка�

100% полиестер CB Weathertec отпорна на вода Twill ткаенина плетена лента за внатрешни работи Контраст на преднио�

Додадете го овој маж за кратки ракави Pique Performance Golf Polo во вашата гардероба за голф Изработена со мека тка�

Класичен шарен поло во ултра лесна маичка за влага за влага за супериорна удобност во топлото време...

Спојте ја интелигентната заштита на времето и ултрамека топлина со руно од паркот Седар Овој 100% стил на

CB Weathertec ветер и отпорна на вода лесен и лесен исмејник на вратот половина поштенски патент џебови рефле�

Едноставен, но сепак осмислен пуловер, Jексон нуди перформанси, стил и суптилни детали како невидлив џеб

Изведете го најдоброто, без разлика дали се на врски или да направите презентација за продажба Овој вла�

Додадете го овој маж за кратки ракави Pique Performance Golf Polo во вашата гардероба за голф Изработена со мека тка�

100% Polyester CB Weathertec Water and wind resistant Waterproof fabric to 10,000mm Breathable Mock neck with contrast piecing Chin guard, Half zip with exposed contrast zipper Contrast piec

Контрастната лента на јаката и манжетните ја одржува едноставна и спортска Што се однесува до удобност�

Изведете го најдоброто, без разлика дали се на врски или да направите презентација за продажба...

Класичен шарен поло во ултра лесна маичка за влага за влага за супериорна удобност во топлото време Се о

Навистина дишејќи за вистинскиот спортист, Френклин Поло ги носи играчите на место каде владее стилот...

Безгрижни денови на автопатот чекаат со оваа кошула за голф поло Одликувајќи се со класична шема на мин�

Водоотпорен и дише, овој задебелен слој во боја е направен за да ве одржува удобно во влажното време Тоа

Scroll