Новак
Ekena Millwork 12 W 12 H 16'l 2-еднострана груба пила ендоратан фау дрво таванот зрак, бело измиено

Ekena Millwork 12 W 12 H 16'l 2-еднострана груба пила ендоратан фау дрво таванот зрак, бело измиено

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 669.60

Плус, тие се практично бесплатно за одржување. Секоја серија е завршена и ќе има различни поттикнувања и бои. Прекрасно раскинување долги ходници или распоред на отворени концепти. Шупниот дизајн исто така ви овозможува да скриете кабел, цевки или да направите прилагодени светлосни карактеристики. Поради неговата лесна тежина и леснотијата на инсталација, можете лесно да создадете карактеристика за привлекување на засводени тавани или обични простори.Гредите од дрво од дрво нудат можности за дизајнирање што не може вистинското дрво. Додадете значителна домашна вредност со сите естетски придобивки од вистинско дрво без никакви недостатоци. За подобрување на целокупната автентичност, Ekena Millwork нуди опционално капнување на гумени зраци за да го реплицира изгледот на тешкиот, фалсификуван хардвер за прицврстување на ковано железо. Со бескрајна ширина, комбинации на длабочина и висина; Постои зрак за да одговара на секој проект. Лесен, лесен за инсталирање со едноставно блокирање на дрво.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Поради неговата лесна тежина и леснотијата на инсталација, можете лесно да создадете карактеристика за

Поради неговата лесна тежина и леснотијата на инсталација, можете лесно да создадете карактеристика за

Заштедете време и пари со зраци на зраци, затоа што не бараат широка работна сила и експертиза или скапа

Колоните на ендораалуминиум се солиден избор за потребите за подобрување на вашиот дом Издржливи и уба�

Шупниот дизајн исто така ви овозможува да скриете кабел, цевки или да направите прилагодени светлосни к

Прекрасно раскинување долги ходници или распоред на отворени концепти Заштедете време и пари со зраци �

Лесен, лесен за инсталирање со едноставно блокирање на дрво Плус, тие се практично бесплатно за одржува�

Додадете значителна домашна вредност со сите естетски придобивки од вистинско дрво без никакви недост�

За подобрување на целокупната автентичност, Ekena Millwork нуди опционално капнување на гумени зраци за да го

Лесен, лесен за инсталирање со едноставно блокирање на дрво Додадете значителна домашна вредност со си�

Секоја серија е завршена и ќе има различни поттикнувања и бои Плус, тие се практично бесплатно за одржув

Направено од полиуретан со висока густина, екстремно издржливо и без одржување.Гредите од дрво од дрво �

Додадете значителна домашна вредност со сите естетски придобивки од вистинско дрво без никакви недост�

Лесен, лесен за инсталирање со едноставно блокирање на дрво За подобрување на целокупната автентичност

Поддршка за поддршка на греди, со тоа што ги покрива со греди од дрво од дрво за моментален топол и луксу�

Scroll