Новак
Книжарница за серии на Legence Legacy

Книжарница за серии на Legence Legacy

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.00

Legacy Laminate Booksise е здрав, стилски додаток на кој било дом или канцеларија. Конструиран од силен термички фузиран меламин ламинат со 3мм ПВЦ раб, тој е исто толку функционален колку што е модерен. Оваа библиотека е достапна во богатата махагони или цреша жито, и е достапна со две полици со мерење на 32 W x 14 L x 30 H инчи, четири полици со мерење 32 W x 14 L x 47 H инчи и шест полици со мерење на 32 W x 14 L x 71 H инчи. Мебелот нуди целосна линија на високо квалитетен канцелариски мебел идеална за дома или професионална употреба. Нивните производи се движат од удобни кожни столици до конференциски маси и седење на прием, а сите се направени да траат, дури и низ години на тешки комерцијални перформанси. Илјадници бизниси имаат доверба во Регент да го обезбедат својот мебел; И ти треба. Суштински додаток на домот или канцеларијата. Термички фузиран меламин ламинат со 3мм ПВЦ раб. Достапно во махагони или цреша жито. Лесно собрание. Достапно со 2, 4 или 6 полици. Сите книжарници мерат 32 W x 14 D инчи.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Полицирањето добива надградба на стилот со современиот дизајн на библиотеката со 5 слоеви XCross Завршува�

Дизајнирајте ја вашата канцеларија за внатрешни работи со организација и стил во умот со вклучување на

[Без склопување] Повртката за книги на Countertop се собра, нема потреба да се соберат.3? (H), оваа компактна реш�

Книжарот за полица Стјуарт 7 од Твилум е местото каде што се судираат формата и функцијата...

Постигнете домашна канцеларија која изгледа добро и нуди многу складирање со модерната полица за книги

Направете стилска изјава без да кажете збор Оваа привлечна полица се моли за вашиот личен допир да се тр

Книжарот „BoahaFalun“ е модерно, лесно склопено, лесен и заштеда на простор Совршено за вашата кујна, дневна

Без разлика дали ја користите за складирање или декорација, оваа револвирана книжарница во современ ди�

Book Cases Alera® Valencia ™ серија книжарница Laminate Laminate Woodgrain има современ дизајн кој совршено се вклопува во проф

Домот на Сомерсет Дома со 4 нивоа отворена полица за книги е практична, но стилска опција за вашата дневн

Дајте изјава во вашата канцеларија со оваа 3 полица за метал Издржливи, целосно заварени градежни книги

Стабилен дизајн со малку дополнителен од страна на библиотеката Блер, обезбедува совршена количина на �

Покажете го вашиот стил инспириран од градот со полици за книги на метални метали за метални метални ме�

Од домашна канцеларија до дневна соба и спална соба, Вестон Дома 58 "W 5полица рустикална XBack средна полица

Вклучете стилско, но функционално парче во вашиот модерен декор за дома со оваа 4нивоа полици за книги в�

Домашните основи отворени и затворени 4 коцки организатор за складирање MDF во даб, се одликуваат со чети�

Нашите подобри Homes & Gardens Steele Display Hutch е совршен додаток на кој било простор во вашиот дом Стилските и совр�

Нуди четири различни типови на позиција, оваа книжарница може да се постави да застане на кој било крај,

Образецот ја исполнува функцијата со оваа симплистичка, но смела библиотека која има стационарно продо

Нашата гаранција е нашиот збор Филипс шрафцигер за глава Отворената книжарница елегантна и издржлива р

Оваа 6степена книшка во форма на S е привлечно парче модерен мебел што може да се координира со вашите др�

Овој модуларен систем за складирање на коцка ќе ви помогне да го задржите вашиот дом уреден, уреден и ор�

Оваа полица за книги со бамбус од 4 нивоа додава свежина и естетски стил на вашиот простор за живеење...

Книга за преклопување на библиотеката со флоп флоп е книжарница од дрво што се склопува за поставување,

Дајте си и скриено и отворено складирање со домашната кутија „Америвуд Дома Моберли“ со врати Оваа биб

Полицата за книги од 50тина 5тина од 5тина од One Space е едноставно, цврсто решение за складирање...

Scroll