Новак
Книжарница за серии на Legence Legacy

Книжарница за серии на Legence Legacy

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.00

Legacy Laminate Booksise е здрав, стилски додаток на кој било дом или канцеларија. Конструиран од силен термички фузиран меламин ламинат со 3мм ПВЦ раб, тој е исто толку функционален колку што е модерен. Оваа библиотека е достапна во богатата махагони или цреша жито, и е достапна со две полици со мерење на 32 W x 14 L x 30 H инчи, четири полици со мерење 32 W x 14 L x 47 H инчи и шест полици со мерење на 32 W x 14 L x 71 H инчи. Мебелот нуди целосна линија на високо квалитетен канцелариски мебел идеална за дома или професионална употреба. Нивните производи се движат од удобни кожни столици до конференциски маси и седење на прием, а сите се направени да траат, дури и низ години на тешки комерцијални перформанси. Илјадници бизниси имаат доверба во Регент да го обезбедат својот мебел; И ти треба. Суштински додаток на домот или канцеларијата. Термички фузиран меламин ламинат со 3мм ПВЦ раб. Достапно во махагони или цреша жито. Лесно собрание. Достапно со 2, 4 или 6 полици. Сите книжарници мерат 32 W x 14 D инчи.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Полицирањето добива надградба на стилот со современиот дизајн на библиотеката со 5 слоеви XCross Завршува�

Поставете ја нашата зачудувачка библиотека во кој било простор од вашиот дом за одлична надградба...

Контролирајте го хаосот и нередот со овој кабинет за складирање на четири коцки совршено дизајниран за

Дизајниран со намален профил им дава драма и смел стил на оваа преодна книжарница за прикажување на пет

Оваа 6степена книшка во форма на S е привлечно парче модерен мебел што може да се координира со вашите др�

Обезбедете дополнително складирање во кој било агол од вашиот дом со оваа елегантна полица за виткање н

Домашните основи отворени и затворени 4 коцки организатор за складирање MDF во даб, се одликуваат со чети�

Нуди четири различни типови на позиција, оваа книжарница може да се постави да застане на кој било крај,

Постигнете домашна канцеларија која изгледа добро и нуди многу складирање со модерната полица за книги

Полиците завршени дабови седат на песок црна чиста рамка за бакарна цевка, изработена за да одговара на

Библиотеката во живо со Sonora Faux нуди стил, сигурност и функционалност Цврстиот борови во Нов Зеланд завр�

Избрана материјална книжарница метална рамка од не'рѓосувачки челик, обезбеди оваа полица за книги е с�

Елегантна и стилска комбинација на материјали му дава на оваа етагирска книшка / полица за книги свеж со

Додадете модерен стил и функционалност во која било просторија во вашиот дом со главните теми 58 "4полица

Книга за преклопување на библиотеката со флоп флоп е книжарница од дрво што се склопува за поставување,

Покажете го вашиот стил инспириран од градот со полици за книги на метални метали за метални метални ме�

Оваа 6степена книшка во форма на S е привлечно парче модерен мебел што може да се координира со вашите др�

Груб и подготвен дизајн на индустриски етагер убаво се занимава со модерен минималистички сензибилите�

Чистите линии на полицата за книги во индустриски стил од раскошен дом обезбедуваат стилски, но функцио

Овој модуларен систем за складирање на коцка ќе ви помогне да го задржите вашиот дом уреден, уреден и ор�

Scroll