Новак
Sawtooth Hickory серија Том тапан 13 10

Sawtooth Hickory серија Том тапан 13 10

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 155.84

Уникатниот звук и издржливост на Хикори ги произведува сите падови, миди и височини што би можеле да ги посакате. Додека двојниот раб од лежиште од 45 степени испорачува супериорна одржливост и поширок опсег на подесување за да ги направи овие тапани за хикори, мора да има додаток на вашата колекција. Том Тапан - 13 "x 10". 3,0мм умираат леани челични обрач за челик за посилен, подебел, конзистентен обрач со помалку слаби точки . умре леани челични капаци од хром. Изградбата на школка од 6 пили Хикори испорачува поширок опсег на приемници. Совршен EQ биланс на падови, миди и височини . Двојниот раб од лежиште од 45 степени обезбедува супериорна одржлива и волуменска рамнотежа.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Гитарите на Sawtooth се најдобрата вредност во дизајнот на електрична гитара Овие високоверодостојни елек�

Дизајниран со легендарниот гитарист Мајкл Анџело Батио, новата хибридна серија STET на Sawtooth нуди уникате�

Гитарите на Sawtooth се најдобрата вредност во дизајнот на електрична гитара Овие високоверодостојни елек�

Подемот на укулелета за почетници на Sawtooth е совршен воведен инструмент Овој ексклузив вклучува сè што в

Природната серија Sawtooth ја комбинира едноставноста на природното дрво со жито со модерни надградби за д�

Некои тела и бои згаснуваат, но гроздобер од 1950 година "t " гитара никогаш нема да умре Со нивниот различе�

Гитарите на Sawtooth се најдобрата вредност во дизајнот на електрична гитара Овие високоверодостојни елек�

Акустичната гитара со целосна големина на Sawtooth, нуди богат звук и огромна вредност на сите аспиранти ги�

Уникатниот звук и издржливост на Хикори ги произведува сите падови, миди и височини што би можеле да ги �

Природната серија Sawtooth ја комбинира едноставноста на природното дрво со жито со модерни надградби за д�

Гитарите на сериите во Махагони на Sawtooth нудат богат звук и огромна вредност Изградени со цврст махагони

Уникатниот звук и издржливост на Хикори ги произведува сите падови, миди и височини што би можеле да ги �

Гитарите на сериите во Махагони на Sawtooth нудат богат звук и огромна вредност Изградени со цврст махагони

Природната серија Sawtooth ја комбинира едноставноста на природното дрво со жито со модерни надградби за д�

Пијано со дигитална конзола Sawtooth 88клуч ќе го наполни вашиот дом или студио со импресивен изглед, одличе�

Уникатниот звук и издржливост на Хикори ги произведува сите падови, миди и височини што би можеле да ги �

Природната серија Sawtooth ја комбинира едноставноста на природното дрво со жито со модерни надградби за д�

Акустичната гитара со целосна големина на Sawtooth, нуди богат звук и огромна вредност на сите аспиранти ги�

Scroll