Новак
Време и време женски појас за токи на двојниот круг, црна

Време и време женски појас за токи на двојниот круг, црна

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.00

Подигнете го вашиот изглед со времето и појасот на токму со двојниот круг на Тру. Класичен стил, овој појас може да изгледа каузален или облечен, во зависност од тоа со што го спарувате. Тоа е совршен додаток на вашата колекција на додатоци. Исклучиво на. Материјал : Синтетички материјали. Грижа : Чиста на самото место. Земја на потекло : Увезен. Ширина : приближно. 1 ”широк. Големини : s/m : 39 ”; Л : 43 ”; XL : 47 ”; 2xl : 50 ”; 3xl : 53 ”. Затворање : тока со двоен круг на златен тон. Карактеристики : хардвер со златен тон; Достапно во редовни и плус големини. Појас за двоен круг за жени од време и Тру.

Главните карактеристики

Избор на клиент

4 отвори, две во предниот дел и два во задниот дел за да ги носат сите ваши телефони, пасоши, моќност, енер�

Женски гроздобер шуплив цветен кожен кожен ремен со пун бои со буклиактуална ткаенина може да биде малк

Совршено носење со кој било појас со детали за јамка што додава многу интерес за овој класичен стил...

Женски метален раб лакјазол без тока тенки појас на половината, прекрасни подароци за роденден или годи

#######################################################################################################################################################################3 #####################

Оваа избледена слава женска Vформа на Vформа во форма на перфориран појас додава забавен елемент на ваши

Камена кожна кожа и „Ц“ „Ц“ „Ц“ додајте полиран допир на вашата облека Стил В Коњски појас на Чудо со

Затегнете ја линијата на половината со појас за истегнување Овој има црна еластична за да ве задржи нав�

Подигнете го вашиот изглед со времето и појасот на токму со двојниот круг на Тру Класичен стил, овој пој�

Уморни од основно црно? Овој перфориран појас за жена е лесно ажурирање Со сечење на маргаритки низ цели

Засилете го вашиот стил со мазен вегански кожен појас од C Wonder со ток на двојно прицврстување на златен т

Овој женски појас за токму за пресврт на јажето од LP | LP од Linea Pelle има накит со тон на никел, инспирирана т�

Тешките ремени за носење изгледаат одлично, се екстремно стабилни, удобни за носење и можат да издржат т

Уморни од основно црно? Овој перфориран појас за жена е лесно ажурирање Со сечење на маргаритки низ цели

Еден појас, два начина на абење Чувајте ги вашите опции отворени со реверзибилниот појас на C Wonder, кој им�

Совршен додаток на вашата колекција на додатоци, овој женски појас на Леви ќе ја извалка вашата силуета

Ставете го каков било изглед што го сакате со овој разноврсен сет 3 за 1 појас! Покрај разновидноста на ре

Студирани и истегнати, овој појас од лажички слоеви над секоја омилена облека беспрекорно и додава незг

Достапни за да одговараат на вашето расположение! Овој реверзибилен појас без граници носи разноврсен �

Лејди sequins декор метални токи Еластичен појас на половината 2пакет : Секцини украсени, метални токи за ин

Овој женски појас за токму за пресврт на јажето од LP | LP од Linea Pelle има накит со тон на никел, инспирирана т�

Овој женски 38мм Turq Stone Accent Jean Belt е задолжителен за модерна гардероба Разновиден, прилагодлив и трендовск

25мм појас со детали за кроко и очните капаци за прилагодување на големината Појас од 25 мм со детали за кр

Scroll