Новак
Сет за јадење на бетонски трпезарии за живеење на Харлем ФАУ

Сет за јадење на бетонски трпезарии за живеење на Харлем ФАУ

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2719.84

Дорел живеење Харлем трпезариска маса со факс-бетонски центар • Фарма куќа / индустриска традиционална трпезариска маса • Цврста конструкција на дрво • Завршено дрво од орев со четкање со жица и детали од жито од жица • Фаукс-конкретен центар на центарот • Правоаголен таблет со база на Трест • Удобно седишта 4- 6 лица • Пар со Дорел Ливинг Харлем Парсонс Чаир (DA7825 C, продадено одделно) • Потребно е одредено собрание, вклучен хардвер • 1-годишна ограничена гаранција • Собрани димензии : 72 "W x 36" D x 30 "Hdorel Living Harlem Parsons Choot -Pack) • Модерен, рустикален столче Парсонс (2-пакет) • Стандардна висина на столот • тапациран во ткаенина со сив постелнина со лесен ленен, • висок грб со мала крива • Солидни дрвени нозе со завршна облога на орев • Рачно применета жица за четкање на нозете • Максимална ограничување на тежината : 225 bs • пар со трпезариската маса „Дорел“ Харлем со факс-бетонски центар (DA7825) се продава одделно • Потребно е минимално собрание, лесно поставување • 1-годишна ограничена гаранција • Собрани димензии на собрани димензии : 19,5 ”w x 25” d x 37,75 ”H. Овие столчиња носат јасен, скроен изглед и совршено пар со современиот рустикален стил на трпезариската маса „Дорел“ Харлем, убаво истакнувајќи ја вашата област за јадење. Традиционална трпезариска маса со урбан раб, Харлем спојува рустикална фарма што се чувствува со индустриски шик шарм. Со база на Trestle која обезбедува цврста, цврста основа за Tabletop што ја истакнува убавата соработка помеѓу финишот на издуеното дрво со испреплетено дрво и индустрискиот пресврт бетон. Спарен со столчето за живеење на Харлем Парсонс (2-пакет) за да го заврши вашето искуство за јадење и седење.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Премиум галерија со диња и премија, завиткано платно подготвено да се обеси Премиум рачно истегната га�

Овие lубовни моменти со водечка дама за породилно печатено широкопојасен градник за медицински сестри �

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Petlas Explero H / T PT431 е цела сезона, автопатска терен гума за лесни камиони и SUV Explero H / T PT431 има специјално разви

Девојчето дете Девојчето Девојче Дејзи со теми со долги ракави здолништа сет е удобно, но модерно парче

Овој розов кревет врамен со сликарство е врвен квалитет на Giclee на архивска хартија со висока резолуција

Мешавините аспирации на многу ентузијасти во велосипедизам се доведуваат до потрошувачка во форма на 26

Дали е тексас? Дали е тоа нозе? Високите џегингс на бесплатната склопување се дизајнирани да изгледаат к

Братучед DIY 27 инчи тркалезно влакно, по 1, розово и сино Тркалезните мониста се популарни и разноврсни Вк�

Подготвени да се обесхрабрат со употреба на gicleeavailable во различни големини, ова подготвено, образложено �

Овој сет на обетки од 2 пар комбинира стилски овален ребрест обрач и 6мм поставени кубни цирконија...

Scroll