Новак
Колекција на ournoureенски жени Stasi Tru Comfort Fonam Тесна ширина се лизга на зашилени пети Мулес станови

Колекција на ournoureенски жени Stasi Tru Comfort Fonam Тесна ширина се лизга на зашилени пети Мулес станови

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.33

Барате класичен стил што никогаш не излегува од мода? Колекцијата Stasi By Journee е совршен чевел за вас. Овој стан со лизгање се одликува со вегански кожни надградби со каиш на вампир и акцент на крцкање на пети, давајќи му безвременски изглед. Со својата мала блок -потпетица, ситна тесна нога и 4 мм удобна пена ™ влошка, можете да ги носите овие чевли во текот на целиот ден без да жртвувате удобност. Висина на пета : 1-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : тесен. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : зашилен. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични. Облечи.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Дизајнот на трендот на тренд ќе го направи обожавањето од лесна улица мора да има мазга! Супер флексибил

Совршено во секое време, во кое било место Муле Стан, Калида Оваа колекција на силуета за лизгање од стра

Изгледајте го вашиот стан во становите на Едејн од Бринли Ко Овој без напор муле рамен се одликува со ве�

Разновиден стан од муле што може да се справи со вашиот изглед од понеделник до недела, колекцијата Хази

Дајте им на нозете малку време да го облечете пријатниот, па лајт по лесна улица Ова без гужва мазга едно

Еден пар лесен лизгање на жените на Викторија К на муле во цветен дизајн материјал со златни столпчиња, �

DEN 559.84

Вашиот нов омилен стан штотуку пристигна, Renni By Brinley Co Овој мазга има меки вегански кожни кожени горе дет�

Колекцијата Telulah Mule By By Journee е класичен и гроздобер чевли што е лесен за носење и стилски Со својата веган

Peerage Lisa Women Extra Whide Side Width PotePate Mule е неверојатно удобен и стилски за оваа сезона Овој дамски чевли има мазна

Совршено за денови кога сакате само да се чувствувате добро, Quenby by Brinley Co Акцент на ланец на златен тон и �

Разновиден стан од муле што може да се справи со вашиот изглед од понеделник до недела, колекцијата Хази

Овие потпетици од пета од Бринли Ко имаат премиум faux suede uppers и ги потенцираат деталите за ласерско намал�

Влезете во стилски дизајн со слајдови со потпетици од Бринли Ко Сложените квадратни детали создава дек�

Барате класичен стил што никогаш не излегува од мода? Колекцијата Stasi By Journee е совршен чевел за вас Овој с

Мулс влегува во центарот на вниманието оваа сезона и Бека на Лесна улица е совршен стил за да се лизне и �

Лизгајте во совршенство со потпетиците на Францин од Бринли Ко Оваа силуета со отворен пети има мека ве�

Еден пар лесен лизгање на жените на Викторија К на мазга во класична боја на тексас со златна тока низ пр

Сјајот патики за патики од Бринли Ко е конструирана со вештачки горе кои истакнуваат декоративен вамп н

Совршен стан на муле за погледи на нулагума, колекцијата Aniee by Journee Со подножје и мала наредена потпетица

DEN 319.84

Крајниот стан без напор е тука, Revvel од Brinley Co А лепенка и текстурирана веганска кожа нагоре ја обликуваат

Scroll