Новак
Бактон студио Јуна Среден век современо преодното природно кафеава завршена дрво и црн метал со 2 врати ТВ-штанд

Бактон студио Јуна Среден век современо преодното природно кафеава завршена дрво и црн метал со 2 врати ТВ-штанд

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 0.33

Преиспитајте го изгледот на вашата дневна соба со смел дизајн на ТВ -штандот Јуна. Направено во Кина, ова корисно парче е составено од цврста рамка од дрво украсена со цврст метал. Две полици нудат удобен приказ за медиумски уреди, додека две дополнителни полици зад вратите обезбедуваат безбеден простор за складирање. Потребно е склопување, Јуна има две дупки за управување со кабелот на задниот панел за брзо и лесно поставување. Агли со нозе ја комплетираат класичната силуета, со што ТВ Јуна стои експресивен додаток на кој било простор. Метални акценти на мрежа. Конструиран од инженерско дрво. Две (2) отворени полици и две (2) полици зад вратите. Две (2) дупки за управување со кабелот. Потребно е собрание. Тежина на производот : 33,2 фунти. Тежина на пакет : 36,8 фунти. Севкупни димензии : 17,70 "Висока x 43,30" Широк x 11,40 "длабоки; нозе : 7,10" високи; Димензија на кабинетот лево/десно : 9.05 "Висока x 11.81" Широк x 11,40 "длабоко; централна димензија на полицата горе/дно : 4,23" Висока x 17,24 "широк x 11,40" длабоко. Боја на производот : Природно кафеава/црна. Состав на производи : бор од бор /MDF /метал.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Прикажете го вашиот ТВ во стил со овој 70инчен ТВштанд Изработена од високоодделение MDF за богата, тексту

Донесете модерна изјава во вашата дневна соба, семејна соба или ден со овој елегантен дебел обложен ТВ ш

Оваа лебдечка колиба може да се обеси на wallидот или да биде поставена на подот како традиционален ТВ шта

Добредојдовте на новата врата Стенфорд 2 и 3 ТВ штанд, дизајн со модерен допир и со висок квалитет на мела

Карактеристики : Количина : 1pc.material : 15мм табла за честички+MDF боја : Рустикален даб Големина : 130 × 35 × 45cm /

Нашиот стилски и функционален ТВ штанд е совршен за секоја дневна соба Со својата специјална текстура н

✅ 【Кабинет за управување и складирање на линијата】 Кабелските дупки се дизајнирани да ги кријат препо

Донесете ја вашата забава за забава во 21 век со модерен, елегантен дизајн и крајно прилагодување на кори

Трансформирајте го вашиот дом во посовремен простор со додавање на овој едноставен и непретенциозен ТВ

Овој незгоден мебел на Америка, Индустриски Gunmetal Gunmetal 62инчен ТВштанд има око, привлекувајќи смел изглед

Дизајнот на лебдечки полици на wallидови не зазема многу простор, опремено со дупки за кабел, дизајнирани

Уживајте во топлината и амбиентот на нежен тркалачки оган спарен со елегантен дизајн во која било прост

Боја : Бело / црно / дрво Стаклени полици многу повеќе простор за складирање Ве молиме, поставете ги фи�

Комбинацијата на флуидноста на дрвото жито и ригидноста на металот комбинира ретро и модерна...

Scroll