Новак
Чудо од женското копче без ракави предниот дел на Гингам Топ

Чудо од женското копче без ракави предниот дел на Гингам Топ

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.67

Влезете во преродбата на Гингам со врвот без ракави на C. Wonder. Класичен изглед што е суштински додаток на секоја гардероба на топло време. Исклучиво на. Материјал : 72% памук/25% полиестер/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5,9,5 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : Распоредете јака. Затворање : Затворање на копчињата од предниот дел. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. За изгледот : Ништо не кажува класично лето како Гингам . В. Чудо од кошула без ракави Гингам за жени. Истражете го шарениот, шик и модерен свет на C. Wonder. Откријте паметен, софистициран и без напор стил за работа и игра .. Погледнете го чудото за сето тоа.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Меки, лесни и подготвени за денот, времето и резервоарот на Хенли без ракави на Тру е разноврсен додаток

Вкупна победа за вашата гардероба со оваа сублимација на врвот од концептите За fallуби се во ова лесно да

Плочата на предните копчиња и јаката го истакнува овој врв без ракави од поглавја Дизајнирано во обичен

Едноставен елегантен разноврсен за сите прилики во текот на целата година, лесен за носење работна мода

Вратете се на основите со оваа женска лажичка вратот од ракав од ракав од време и TRU Направено од суперме

Здраво нов омилен врв Времето и измиениот вафл на Времето го започнува вашиот обичен изглед во голема б�

Времето и маицата за пресврт на времето на жените е стилска и удобна преземање на вашата секојдневна ма�

Елегантен и едноставен, ова стрижено рамо од време и TRU додава допир на фаб на вашиот омилен пар фармерки

Овој трендовски и удобно високо ниско ниво на туника се одликува со проток на лабава силуета, спарена со

Што е подобро од една неверојатна Ками? Како за три! Прилагодливиот Cami на Time и Tru доаѓа во три пакувања за�

Благодатна и елегантна, овој врв со виолетова цветна печатење има копче надолу и манжетна...

Scroll