Новак
® Повлекување на бренд без чад од оган јама метал црна боја

® Повлекување на бренд без чад од оган јама метал црна боја

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 98.56

Уживајте во семејното време во задниот двор, задните задници на страната на кампот „Балпарк“ или „Сморес“, со преносен пожарна јама без чад. Чувајте ги моментите да траат подолго со ниско искуство со чад. Издржлив, дизајн на правоаголник од не'рѓосувачки челик овозможува помали простори и вклучува вградени рачки за леснотија на транспорт. Оган јамата има отстранлива тава за пепел; Креирање на кавга, лесен за чистење на оган јама. Користете со традиционално огревно дрво или пакет од дрво Тики - создавајќи моментално светло и приближно 30 -минутно горење по пакет. Уживајте и доживејте ја преносната пожарна јама без чад од Tiki, направена со вас на ум. Тики бренд патентиран дизајн без чад. Тава за пепел за лесно расчистување. Голем дизајн на пламен за радиус на топлина од 4 метри. Вградени рачки за лесна преносливост. Вклучува штанд, отпорен на временски услови и пакет од дрво.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Најдобра група за додатоци Мојата убавина Spot Eucalypt& Aloe Bath ливчиња, 6 брои, 0,74 мл : Вклучува 6 ливчиња за бања

Сезоната на празници е светло и прекрасно време од годината, но исто така исполнето со брзање и раздвиже

Опуштете се и одморете се со осипчињата за бомби за бања! Содржи сирена живот, бидете среќни, омг еднорог

Создаден со природни негуватели, овој сет е направен со состојки за бања бомби кои се нежни на кожата...

Долг ден на работа? Време е да се спуштиме „Вино“, да јадете пица и да уживате во топлината на вашата кад

Солт сол на членот Епсом може да се меша со вода со цел да се олесни повремениот запек Однадвор, служи ка�

Поставете 6 бомби за бања Органски природен фицит спа комплет спа бањи есенцијални масла ? Млеко (бело), �

Комплетот за бомби за бања DIY е совршен подарок за девојчиња од сите возрасти! Создадете свои уникатни б�

Халу тропска лагунска бања бомба, сина и зелена бања бомба, морски сол агрус мирис, 100g лебдат на вашата п�

Scroll