Новак
Скоро природно 17in. Мешано сукулентно вештачко растение во декоративно засадување

Скоро природно 17in. Мешано сукулентно вештачко растение во декоративно засадување

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 207.84

Додадете навестувања за природна боја на вашето секојдневно опкружување со ова вештачко растение составено од сукуленти со реален изглед, секој може да се пофали со природни квалитети и детали. Стоејќи 17 ”високи од декоративниот пластеник нагласена со бели карпи, може да додаде свежина во дом или канцеларија. Околу скоро природна АД - повеќе од 75 години, скоро природен АД им обезбедува на потрошувачите на совеста убави алтернативи на природните украси. Вработени и советувани од натуралистите кои го разбираат светот во живо, скоро природно е во состојба да ги рекреираат најреалните украсни предмети за домови, канцеларии и деловни активности. Водена од вистинска посветеност на услугата на клиентите, внимание на деталите и природната филозофија, скоро природно се стреми да им донесе на клиентите најубави, уникатни и впечатливи факс растенија и цветни на пазарот. Севкупни димензии на производот : H : 17 in.; W : 9 in.; Д : 9 во . прави свеж акцент на таблети. Биланс на бои и текстури. Доаѓа со бели карпи. Се населиле во декоративен пластеник. Препорачано за употреба во затворен простор или покриена, заштитена локација на отворено. Свилените растенија се произведуваат со употреба на синтетички материјали и се добро дизајнирани и конструирани да бидат живот слични на живот . Мерењата се од дното на тенџерето/пластерот до најоддалечениот продолжен лист или гранка на растението. Димензиите на ширина се исто така пресметани од секоја најдалеку испружена димензија . засадувач/димензии на вазна : H : 8 in. W : 8 in. Д : 8 во.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Уживајте во удобно возење со овие гуми Nexen N'Priz AH5 Тие се дизајнирани да обезбедат сигурна влечење и абење

Тенкрезервоарот без граници Топ 3пакет е суштинска гардероба што ќе ве натера да се чувствувате ветрови

Застрашувачки фенси фустан костум за Ноќта на вештерките вклучува : повеќе бои пончо Дополнителни дета�

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Создадете зачудувачки трансформации на собата со јоршки wallидови, активирани со вода, активирана со вод�

Играјте го кул Оваа кошула со копче од фланел е дизајнирана за перформанси Овој изолационен фланел нуди

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дома со овие украсни естетски пе

Нашиот спортски градник за медицински сестри има забавен попрозов по цевководот за Vот и спортски дизај

Оваа прекрасна шарена Менхетен временски плоштад II платно уметност се печати со употреба на највисок к�

Мајките се класичен фаворит за паѓање што носат моментална боја во вашиот дом Оваа подобра домови и гра�

A / C Refrigerant Discharge Hose Global 4813735 A / C Refrigerant Discharge Hose Fits Select : 19982000 VOLKSWAGEN PASSAT 6 Cyl 2.8 L 19982001 AUDI A6 6 Cyl 2.8 L 19961998 AUDI A4 6 Cyl 2.8

Облечете го креветот за да импресионирате со главните текови Грифит quакард лента со 7 парчиња удобни...

Додадете боја и удобност на кој било простор во вашата канцеларија или дома со овие украсни естетски пе�

Scroll