Новак
Scoop zip zip zip кабел плетен кардиган џемпер, големини xs-xxl

Scoop zip zip zip кабел плетен кардиган џемпер, големини xs-xxl

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.33

Уморни од возење велосипед низ истите два џемпери? Поместете ги класичните Cardis - пристигна нов трендсетер. Scoop Zip Cable Cardigan е модерно ажурирање на вашата фиока за џемпер, што е потребна, во која има класичен кабелски плетен дизајн со поштенски преден и широка јака за малку драма и цел стил. Слој над сите фармерки со низок пораст на нозете на сите мета и лажичка (се продава одделно) и чизми со потпетици за изглед што е удобно колку што е стилски. Само на. Материјал : 64% акрилик/20% полиестер/13% најлон/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’7 'и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : јака од преклопување. Затворање : Zip Front. Ракави : Долги ракави со манжетни со ребра. Ockебови : Ништо. Карактеристики : мешан бод; меко плетено. Cableенски поштенски кабел плетен кардиган од лажичка. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Оваа прекрасна златна и црна цветна жена VI Canvas Art е отпечатена со употреба на највисок квалитет на масти�

Кој рече дека повторувањето е досадно Нашата колекција Trellis е креирана за да го покрие вашиот простор со

Оваа грандиозна куќа е восхитувана по своите екстравагантно широки лисја и драматична шумска зелена бо

Додадете малку талент на Атланта Хоукс во вашата табела или висока табела со овој тим Swivel Bar Stool 2000 Врвот

Сега можете да уживате во класичната игра на вештина игра во гостилници низ целиот свет во удобноста на

Должините и ширините може да варираат од објавените димензии Поставување на топлина Полипропилен...

Beе бидете подготвени да се повлечете и да се опуштите целиот викенд во оваа ултрамека, рунообложена пош�

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Smart & Sexy Women's Curvy Signature Signature Claup градник со дополнителна поддршка е специјално дизајниран за целосна разби

Модата се среќава со функцијата со шорцеви за трчање на Авиа Петал мек, со вграден краток краток преглед

Август Роден камен Глобално занаетчиство Миабела е кулминација на над 40 години искуство во производст�

Бавниот шпорет на кујната 1½ квартал е совршен за подготовка на широк спектар на предмети од менито, осо�

Елегантната едноставност на групата Solitaire е богатство со децении за нејзината благодат и смелост...

Ние нудиме изобилство на уметнички теми кои се движат од фасцинантни апстракти до прекрасни пејзажи...

Таа може да биде модерна, но сепак удобна со овој секојдневен мета Носете го за време на секоја сезона и �

Перформанси 3000мм машка ветроупорна водоотпорна зимска скијачка јакна од швајцарските Алпи...

Scroll