Новак
Машка наметка со качулка

Машка наметка со качулка

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.00

Дури и на Темниот витез му треба некое време за одмор и релаксација! Оваа машка облека со качулка е инспирирана од популарната DC Superhero Batman и е одлична за спиење и лежење низ куќата. Одликувајќи се со пријатна обвивка за микро руно, оваа облека има различни детали поврзани со Бетмен, вклучително и лого на лилјак на градите и појас за половината, моделирана по неговиот иконски комунален појас. Отворениот фронт го олеснува лизгањето, додека два пригодни предни џебови ја комплетираат оваа официјално лиценцирана облека за Бетмен, што прави одличен подарок за fansубителите на DC Comics, стрипови и филмови за суперхерој. Машка наметка со качулка од Бетмен : 100% полиестер. Облека. Микро руно постава. Сеопфатен дизајн на Бетмен со лого на лилјаци однапред. Отворен фронт. Појасната вратоврска половината со дизајн на комунални ремени. Хауба. Две предни џебови. Официјално лиценциран производ на DC Comics. Достапно во црно. Машинско миење ладно со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, да се спушти суво ниско, не пеглајте ако е украсено, не исушете го чисто ако се украсе.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Оваа облека од Тери од Анд е одличен избор за лесен, без разлика дали излегува од тушот или ја започнува �

Сè што ви треба за да останете удобно, доаѓа во овој сет за пижами со 3 компјутер за мажи Овој сет се одлик

Без разлика дали ја носите оваа облека со шал јака од Georgeорџ за да го направите вашето утринско кафе или

Затворање на половината на половината за лесно вклучување и исклучување Цврстите сатенски пижами обез�

За вашиот изглед пред или постпостелни Оваа облека од вафли од слоевите на Еди Бауер над облеката за пиж

Сè што ви треба за да останете удобно, доаѓа во овој сет за пижами со 3 компјутер за мажи Овој сет се одлик

Затворање на вратоврска, пријатна облека со стилизирање на завиткување и јака од шал...

За вашата утринска или ноќна облека, слој на оваа пријатна облека од клубот Сахара Одликувајќи се со удо

Слој на малку здружение кога е време да се дневен или за стил на посттуш Оваа машка облека од Анде е напр�

Слој на малку здружение кога е време да се дневен или за стил на посттуш Оваа машка облека од Анде е напр�

Совршено за да се карате низ куќата или да се подготвите да заспиете облеката од јака од шал е завршен д�

Scroll