Новак
Влатна заптивка исечена висока нозе, брои, пакувања

Влатна заптивка исечена висока нозе, брои, пакувања

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 287.52

Двапати убаво! Оценете ги овие хеланки од влажна заптивка со исечена силуета со висок пораст - совршена за следните активности или во движење. Цврстите тонови помагаат да се спарите со омилените активни врвови за брзо вежбање и е направено во истегнување ткаенина за да ви помогне да се движите со леснотија. Овие хеланки не само што се добри за работа, туку тие се совршени лежалки. Спарете ги со омилената џемпер или маица за крајниот стил на стилски салон. Овие хеланки ќе се искачат до вашата ротација во ниеден момент. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. 2-пакет вклучува : 2 пара хеланки. Опремени; висок пораст; исечен. Повлечен стил. Еластична половината. Странични џебови. 95% памук/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Помлад 'исечени хеланки од влажна заптивка.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Лесен, удобен и стилски Време е да се складираат навреме и хеланките на Капри на Тру Супермеки, со ласкав

Подгответе се за сезоната на празници со овој 3пакет хеланки од без граници Забавна мешавина на празнич�

Мора да се има основно за секоја сезона, без граници ги тужеа хеланките на глуждот за јуниори имаат супе�

Спецификација на стилот : Повлекување на висока половината на стилот, должина на средниот бут, еластичн�

Овие Terra 23 ”Inseam Затворање : стил на влечење; Еластична половината за дополнителна удобност...

Додека ги одржувате најжешките трендови во модата, нашите високо квалитетни хеланки целосно ќе го тран�

Бела марка женски цврсти хеланки шик, но случајни овие хеланки беа наменети за секојдневниот луд распор

Изгледајте стилски и се чувствувате пријатно со овие избледени славни жени со целосна должина на плете�

Никогаш не можете да имате доволно хеланки Подгответе се да го размените вашиот тексас за овие тужени х�

Покажете весел празничен дух со овие уникатни помлади хеланки со плус големина Секој од овие сетови вкл

Потребни се стилски отпечатоци за денови на топло време? Проверете! Изградете ја вашата гардероба и зач�

Нозете се главен за секоја гардероба! Овие хеланки на Strech од 24 Seven Comfort облека се совршени хеланки за поло

Супермека тужена завршница, ласкаво вклопување и удобно чувство и што имате? Нови хеланки од без границ�

Данкински сега женскитемориткаени капри панталони се стилски и удобни Тие се карактеризираат со DRIMore Wic

Измешајте, совпаѓајте и создадете изглед што е ваш без три пакувања на хеланки Трендовски капри должина

Топло, пријатно и стилски! Плишани лажни хеланки со крзно од крзно се чувствуваат толку меки и луксузни �

Супермека тужена завршница, ласкава вклопување во која има кросовер лента за половината, удобно чувств�

Прекрасно меки и топли, хеланките на руно на Ворнер се оние што изгледаат добро, хеланки што се чувствув�

Scroll