Новак
Фрижидер за планински роса може да мини ретро пијалок

Фрижидер за планински роса може да мини ретро пијалок

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 0.33

Mountain Dew MIS151 6 CAN / 4 литри мини ретро пијалок фрижидер, до 20 ° F со адаптер за автомобили 12 V, термоелектричен систем за ладење има 6 лименки или 4 литри. Компактен и преносен со рачка за носење за да може лесно да се земе со вас каде и да одите. Лесно за чистење, целосно изолиран ентериер има полица за складирање на мали закуски. Термоелектричниот систем за ладење ги одржува вашите пијалоци и закуски на само десната температура доследно. Тивка и безбедна од вибрации. Се лади до 20 степени Фаренхајт под температурата на собата на околината. Напојуван од 110 V (AC) wallиден излез. Вклучени приклучоци во адаптер за автомобили од 12 V или домашен излез, вклучени се и двата жици.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Scroll