Новак
Фустан од рафле со рафле од половината во Париз

Фустан од рафле со рафле од половината во Париз

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 574.08

BD2 SP10 W Cinched Ruffle Fasule Veist Оваа висококвалитетна мини фустан е стилски додаток на кој било плакар. Модерен со 100% полиестер, ленти за шуга, обвивка V врат, ниво на трепет здолниште и затегната половината. Спарете го овој фустан со вашите потпетици за фаворити за да го облечете или патики за пообичен изглед. Одлично за многу прилики, вклучувајќи ангажмани за време на викендот, одмори, ноќни датуми, собири со пријатели и семејство и многу повеќе! Овој фустан е машина што може да се мие и многу лесен за одржување. Мини фустан; Повлечете ја; Ленти за руфли; Завитка V вратот; Ниво на здолниште со треперење; Затегната половината; Машинско миење топло.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Мекиот летен стил точно за сончеви денови и пријатни ноќи, ова копче предниот фустан од без граници ги п�

Симпатична принт со став за лизгањенаииодење и го имате вашиот нов омилен фустан од без граници...

Носете го ова четиринаесетто место женско вишок фустан со флип, каде и да сакате! Овој фустан е доволно р

Овој забавен и флерт додаток на вашата гардероба ги проверува сите кутии Со кратки ракави за мафини и на

Посебно шик, дружете се во фустан од кошула без граници за изглед што ве одржува на точка за секоја приго

Симпатична и ласкававо inубување во loveубов без фустан од предниот дел од границите Силуетата Алинија из�

Нашите јуниори фустан од бебиња без граници е совршен фустан за речиси секоја пригода Освежете ја вашат

Можностите се бесконечни со времето и фустанот за бебиња на Тру Не напорен стил кој се облекува со накит

Печатениот ткаен фустан на времето и Тру има проточно здолниште и деколте на екипажот што ќе ласка цело

Долги ракави и квадратен врат додаваат вечен ретро стил на ткаен кадифено мини фустан Канал гроздоберш�

Едноставно, лесен и стилски Опуштете се во негужва вибрација на времето и фустанот за кратки ракави на TR

Современиот фустан со специјална пригода, се случува насекаде каде што правите во стил Прекрасна драпе�

Сето тоа е во деталите со овој фустан за џемпери со долг ракав Овој стил има силуета на каросеријата, пре

Започнете ја топлата сезона во фустан од капчиња од капчиња без граници Совршен пролетен фустан, се одл�

Елоквиите елементи се менуваат фустанот се одликува со чисти, едноставни линии и ласкаво, удобно вклопу

Овој елегантен, каросек, женски фустан од џемпер со ребрести женски е совршен за секој посебен настан! Т�

Сончев ден повикува на спектакуларен фустан и без никакви фустани без ракави на границите не е само бил�

Дозволете ги празниците да започнат во овој забавен фустан со теми за Божиќ од без граници! Најчестото н

Разновиден стил со еден и направен од без граници Овој фустан со чипка се одликува со ракави со балон и е

Добар избор за вашата гардероба, цветно печатење секогаш ќе биде во тренд Добар избор за вашата гардеро�

Прошетајте со цветање во вашиот чекор во овој цветен цветен печатен мини фустан Премиум мека ткаени тка

Фустанот за замав на ракав на Дерек срце е најлесниот начин да останете удобни и симпатични во текот на �

Овој лабав вклопен фустан без ракави со ракави со влечење ќе ги ласка сите фигури и е совршен за стилски

Од обични привлекувачи до преодни сценарија од ден во ноќ, кажете му здраво на вашиот нов фустан од може

САД Поло Асн Предниот фустан на копчето нуди лесен стил за секојдневно носење Приближно Омилени мерења

Лизгајте се во нашиот омилен фустан со тока без граници изглед што сакате да го носите цела сезона! Одли

Сето тоа е во деталите со овој фустан за џемпери со долг ракав Овој стил има силуета на каросеријата, пре

Забавен и флерт, без мрежен фустан од границите не додава пизаза на вашиот изглед Codcon Fit ги гушка вашите �

Времето и запрениот фустан на Тру е симпатичен и едноставен стил што треба да уживате во денот Опапенио�

Стилирани со важничења што продолжуваат засекогаш, избришаниот мини фустан на Scoop се влева без напор во

Scroll