Новак
DesignArt 'Blossom Pink x' модерен и современ панел за завеси за затемнување

DesignArt 'Blossom Pink x' модерен и современ панел за завеси за затемнување

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.67

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија со оваа неверојатна шарена цветна образец завеса . Оваа елегантна модерна и современа завеса се печати со употреба на високо квалитетно мастило отпорно на еколошко бледило, и е рачно изработено на побарувачката само за вас . faux -линен ткаенина е изработена од 270 GSM полиестер што го дозволува овој жолт и златен кора на целосно и безбедно миење машини . Овие се украсни и затемнети завеси. Тие ќе ја затемнат просторијата кога ќе бидат затворени и целосно ќе ја блокираат светлината . Карактеристики : . - Стил : модерен и современ. - Предмет : Цветни. - Боја : жолта и злато. - Модел : Природа. - Италијанско мастило со голема густина. - Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. - Филтрација на светлина : 2,5/5. Затемнување. - Полу-ласка ленена постелнина. - Машински перење. - Рачно изработено на побарувачка. - Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . - Неколку големини достапни италијанско мастило со голема густина. Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . Машината што се мие.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Богатиот сос е заплеткан со лосос и туна за вкусна влажна текстура, осигурувајќи дека вашето писе ја јад

Совршен подарок за жени, вклучително и себе, мајка, сестра, сопруга, ќерка, баба, тетка, внука, пријател, д�

Покажете го вашиот нов омилен гардероба овој цветен врв од без граници Дизајнирано во лесна ткаенина, о

Специфит на производи : Директен фиксација Продадена : Продадена индивидуално Конектор Пол : Femaleенски к�

Удобно вклопување и лежерни вибрации се само неколку причини за кои сме за loveубени во плетените патики �

Тема : Апстракт Стил : Современа проповед Тип : Галерија обвиткано со платно за трговска марка ликовна ум

Зашилената улица е класична пумпа што можете да ја спарите со сините фармерки или деловната облека...

Со асортиман на големини и стилови, како што се врамени, изменети врамени, панел, алуминиум, дрво платно �

Лесен плетен дизајн и привлечна шема се комбинираат за овој отворен фронт кардиган од време и TRU...

Овој сет од 5 парчиња го олеснува облекувањето на вашето бебе девојче во сите различни облеки Одликувај�

Изразувајте ја својата посветеност на иднина заедно со овој исклучителен прстен за коктел на Морганит �

ZinVivek 37 ”Делукс дрво платформа за кревет со рамка со глава, целосна природна убавина, дизајн на квалитет

Опфатена во современа, портокалова и крем сузаниинспирирана медалјонска ткаенина, оваа фотелја на Homeуд

Влезете во класиците со времето и чизмите на велур Обични и удобни, овие чизми се тотално третирање за н�

Уметник : Вилхелм Гобелсубјект : животни Стил : Природна модерна Производ Тип : Галеријаобвиткано платно

Ventura M30 HCW е фантастична алатка за надополнување на вашиот велосипедизам! Одликувајќи се со безжичен пре�

Израмнете ја забавата и стилот со овој прекрасен резервоар за ребра од Wonder Nation Изработени во мека, ребре

Врвен избор за вашиот следен тренинг! Овие активни шорцеви на Расел за мажи имаат удобно вклопување и на

Scroll