Новак
Домашни апстрактни кругови кревет во торба

Домашни апстрактни кругови кревет во торба

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.00

Апстрактните кругови на хометрандовите во торба ви даваат сè што ви треба за да го облечете целиот кревет со геометриски дизајн. Фантастична комбинација на бои им овозможува на домашните апстрактни кругови во торба да работи во скоро секоја просторија. Домаќини Апстрактни кругови кревети во торба : сет вклучува утешител, утешител за срам, здолниште за кревети, рамен лист, вграден лист и перница. Се одликува со модерен дизајн. Материјал : Утешител и срам, 100 проценти полиестер; Здолниште за кревет, 100 проценти полиестер; Листови, 60 проценти памук и 40 проценти полиестер. Грижа : Машинско миење. Двоен сет вклучува : 68 "x 86" Удобност, 20 'x 26 "Комфортер Шам, 39" x 75 "x 14" постелнина за кревети, 66 "x 96" рамен лист, 39 "x 75" x 14 "опремен лист и 20 "X 30" перница. Комплетен сет вклучува : 76 "x 86" утеха, два 20 "x 26" Comforter Shams, 54 "x 75" x 14 "постелнина, 81" x 96 "рамен лист, 54" x 75 " X 14 "Опремени листови и две 20" x 30 "перници. Кралицата сет вклучува : 86" x 90 "утеха, два 20" x 26 "Comforter Shams, 60" x 80 "x 14" постелни здолништа, 90 "x 102" рамен лист, 60 "x 80" x 14 "вграден лист и две 20" x 30 "перници. Кинг сет вклучува : 102" x 90 "удобност, два 20" x 36 "Comforter Shams, 78" x 80 "x 14" Здолниште за кревет, 108 "x 102" рамен лист, 78 "x 80" x 14 "поставен лист и две перници од 20" x 40 ". Увезен; направен во Кина.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Креветот за новини на стрелките во торбичка, поставена од Формула, ќе има декор на вашата спална соба да

Издржлив и дише ултрамек кревет за микрофибер во сет на торби вклучува еден комплет за удобност, еден вг

Димензии : Комплетен : Утешител 76 x 90 инчи Шамс 20 x 26 инчи Ажурирајте ја постелнината со поостриот кревет з

Овој комплетен комплет за постелнина за урбани ленти е идеален избор за ажурирање или промена на изглед

Ажурирајте ја постелнината и одржувајте ја топла оваа зимска сезона со Dearfoams Super меки кадифени кадифени

Голи домашни микрофибер 5парчиња слива и слива кревет во торба, близнаци подобро и разбудете се чувству�

За модерно ажурирање на вашиот простор, комплетното покритие и комплетот на Домашната суштина Непал мо�

Завршете ја поставката и подобрете ја убавината на вашиот дом со овој главен кревет Алекса во торба...

Осветлете го просторот со главни места Нов орхидеј Омбре кревет во торба, во прекрасни нијанси на сини, �

Глобални кревети за дамаск во торба Координирање на сет за кревети за постелнина, сет на големина на бли

1), 2 стандардни случаи на перници (20x32x.01), 1 стандарден случај на перница (20x30x Комплетот на големината на к�

Рафли Рафли Рафли Треба да кажеме повеќе! Овој елегантен и едноставен дизајн е толку богат со детали, а

2 Стандардни перници за перници : 20" x 30 "(2" прирабница) 1 близнак XL Comforter : 70" x 90 " 2 King Pemlow Shams : 20 "x 40" (2 "прирабн�

Пакетот за кревети со големина на кралицата е сет од 13 парчиња што вклучува удобност (88 x 92 in), 2 Shams (20 x 26 in),

Краток опис не е достапен глава за кревети во комплет за постелнина за торби, паун пердув : близнак / XL се�

Трансформирајте го вашиот декор на спалната соба лесно со класичниот, тренддесен дизајн на сетот на Том

Дајте му на вашата соба вкупно преуредување со vcny home ultimate пакетот за постелнина, сив крст бод кревет во с

Колекција за постелнина за мода напред со сè што ви треба за целосен преуредување на декор во спална соб

Дарежливото пополнување на полиестер ќе ве загрее во текот на секоја сезона Сите парчиња во овој кревет

Ажурирајте го вашиот декор на спалната соба со цврстиот кревет со глава во торба Овој едноставен, но мод

Координативниот сет на листови има мал дизајн на сив лисја против бела позадина за да додаде неутрален �

Scroll