Новак
Georgeорџ машки долг ракав Термички Хенли

Georgeорџ машки долг ракав Термички Хенли

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 319.84

Мек допир, забавен избор на бои и го имате вашиот нов омилен врв. Термичкиот Хенли со долг ракав на Georgeорџ е ажурирана верзија на безвременскиот класик. Совршен за стил на секојдневен ден. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6â 1â, половината : 30-1/2â, градите : 37â, рамената : 45â. Моделот носи деколте со големина М. Хенли со копче за копчиња. Термичка текстура. Долги ракави. 65% BCI памук/35% полиестер. Машина за перење. Увезени. Термички Хенли со долг ракав за мажи од Georgeорџ.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Достапно во големини XL6 XL Загарантирано да станете ваша работа Покажете го вашиот силен Добро облечете �

Покажете ја вашата хумористична страна со оваа еднострана машка графичка мета Одличен подарок за маица

Маиците со три мешавини од jerzees се идеални за сите видови на прилики Спортски се среќава со обична со ова

Arizona St NCAT0860 Ретро лак бесплатен превоз на нарачки над 35 американски долари на фан продавницата од Фанати

Дизајниран со памук на прстен на Eversoft за миење на мекост по миење по миење Вклучивме лента за вратот на р

Ажурирајте ја омилената маица за секојдневно носење со оваа типамучна памучна памучна маичка...

Можеби најлесниот начин да ја испрскате вашата гардероба Шарената маица на Слободното склопување е нап

Класик се среќава со модерно со краткиот ракав за кратки ракави на LRG Опуштено и удобно, оваа маичка има �

5 мл 50% памук 50% полиестер Прислушување на рамо до рамо Ребрести манжетни со скриени шевови Двојноигла за

Прославете ја иконската страна на големите езера со оваа машка графичка мета со теми од Мичиген Одличен

Северен Хадсон е солиден бренд дизајниран за активен животен стил со удобност во умот Овој краток ракав

Кога се сомневате, одете со класика Стилот на секојдневна удобност започнува овде со секојдневно собра�

Покажете ја вашата надворешна, авантуристичка страна со оваа машка графичка мета со теми за риболов...

Scroll