Новак
Само за мене, млеко за коса, измазнување на рабовите, крем за коса Стилер, Оз

Само за мене, млеко за коса, измазнување на рабовите, крем за коса Стилер, Оз

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 0.33

Децата ќе имаат многу забавно стилизирање на косата со само за мене крем за мазнење на млеко за коса. Овој производ е специјално формулиран за деца со кадрава, брановидна или замотана и откачена текстура на коса. Ова 4 мл само за мене млекото доаѓа како уникатна форма на гел без алкохол што е изградена за да го скроти и контролира секое влакно за да обезбеди држење, целодневен сјај и влага. Исто така е ефикасно против Flyaways. Децата можат да го користат за завршување на фризурите или да се допираат помеѓу миењето. Мириса убаво, исто така. Само за мене кремот содржи тројна мешавина од шеа путер, мед и соја за да остави освежувачки мирис што трае. Прашање за мене, за млеко за коса, мазнење на рабовите, крем за коса Стилер : Само за мене крем е уникатен гел кој обезбедува средно држење и сите -Дај сјај. Тами и ја контролира косата. Без алкохол. Користете за завршување на фризурите или допирање помеѓу миењата. Формулиран со троен спој на шеа путер, соја и мед. Погоден за деца со брановидни, кадрави или задни/откачени текстури на косата. Тами летаат, рабови и ја хранат косата. 4 мл када само за мене млеко. ВНИМАНИЕ : Производот може да ги иритира очите.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Дефинирач на виткана loveубов со навивам Совршен крем за стилизирање на косата, оваа формула ќе им даде н�

Вратете ја жедната коса назад во живот со пакетот за виткање со две парчиња Curl Curl на Mielle Organics Користете г

Scroll