Новак
Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 207.84

Berwick Offray LLC е водечки дизајнер, производител, увозник. Дистрибутер на декоративни и ткаени панделки, лакови, торби за подароци, цветни додатоци и производи за цветно пакување . Користете ја оваа убава лента за да додадете совршен допир за завршна обработка на кој било проект за подароци или занаетчиски производи.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Оваа прекрасна црвена бела лента со сјај со висок квалитет жичен раб лента добро прилагодена за најразл

Jamем хартија црвенобели Божиќни ленти Сјајната лента е број еден начин да ги зачините вашите Божиќни и п

Бервик Офрај е најголемиот светски производител и дистрибутер на декоративни панделки и лакови Офрај е

Бервик Офрај е еден од најголемите производители и увозници на лента во Северна Америка Нашите полипро�

Времето на празник Белиот лак со црн раб е претходно изработен, така што сè што треба да направите е да г�

Haperејм хартија и плик, релативно лента, жолто злато сатен со двојно лице со лента, носи забавен изглед на

Animalе џем хартија и плик животно забележана лента е најдобриот начин да додадете нешто дополнително на в

Божиќна лента со потпирање на лента, сребрена метална искра е загарантирана да го донесе тој трепер и сј

Reliant Ribbon Satin Enth Face Ribbon носи весел изглед на кој било подарок за завиткување, нашите сјајни и свилени еднос

Оваа црно бела смела проверка е модерен, но сепак класичен дизајн Wired Plaid Ribbon обезбедува богат контраст в

Jamем хартија Гингам Дупиони Проверка на лентата е најдобриот подножје за вашите подароци и празничен ак

Haperеј џем хартија и плик потписен лента Француска сина сатенска лента со двојно лице носи забавен изгле�

Reliant Ribbon Satin Sant Enth Lece Ribbon носи весел изглед на кој било подарок за завиткување Нашите сјајни и свилени едн

Нашето време на одмор црвенобело карирано лак со 24 "опашките доаѓаат претходно изработени и подготвени

Лента за време на празници, чисто злато со златни сјајни снегулки, 2 "x 75 ' : Декоративна чиста златна лента

Ширина од 1,5 инчи ширина лента, 100% континуирано 15 стапки по пилиња без разделувања Класичен Божиќен сти�

Haperејм хартија и плик Дупиони лента е совршен акцент за подароци и цветни букети за најразлични специја�

Патриотски панделки со хартија од џем е совршен додаток на вашиот следен настан со црвена бела и сина бо

Jamем хартија и пликови хартија за вештерките Тема Овие празнични панделки навистина ја покажуваат ваша�

Offray нуди широка палета на бои затоа што наоѓањето додаток што е само вистинската боја е клучно за вашите

Бервик Офрај е најголемиот светски производител и дистрибутер на декоративни панделки и лакови Офрај е

Jamем хартија и плик, зависен од лента со лента со лента со двојно лице, носи забавен изглед на кој било по�

Допирот на лентата со лента со лента е совршен за додавање на тој посебен допир на која било домашна дек�

Јама лента, унисекс возрасни тинејџерски мега ацетат лента во сина боја, 1,5инх x 18 стапки, по 1 Овие пандел

Гросгреин текстурата е идеална за правење занаети и лакови Gwen Studios Taffy Striped Grosgrain Ribbon има посебен шарм што

Ibrивописни панделки со портокалова боја без разлика дали завиткате роденденски подарок или Божиќен под

Може да се користи во широк спектар на украсување на празници Овој полиестер црвено / бело трим панделки

Scroll