Новак
Машка плетена обична чевли

Машка плетена обична чевли

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.67

Со неутрални тонови и софистицирани детали, овие обични чевли од Georgeорџ без напор ќе надополнат скоро ништо во вашиот плакар. Тие се одликуваат со убав плетен горен што лесно се флексира и додава дишење на чевлите и имаат дизајн на чипка за вклопување. Мемориската пена со магла се обликува на уникатните контури на стапалото за да го намали заморот, додека цврстиот TPR ѓон е дизајниран во современ стил. Овие плетени чевли се достапни во разновидни бои и се одлични за сè, од обични петок во канцеларијата до привлекувачи со пријатели до вкрстено обука. Georgeорџ е едношалтерски опсег за мажи кои сакаат да изгледаат добро без напор и носи безвременски, машки изглед ажуриран со современ стајлинг. Menорџ Машки плетени обични чевли : 92% полиестер, 8% ПУ Горна. 100% надворешна плоча на TPR. Обични чевли. Плетете го горниот дел. Дизајн на чипка. Меморија за пена. Јамка на потпетици. Достапно во разновидни бои. Избришете чисто со крпа.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Подготвени за обесени презентации кои се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметнос

Без разлика дали излегувате, висат со пријателите или останете внатре, станете пријатно со Duster Cardigan на Te

Оваа четкана плетена ткаенина е совршена за секој што бара да го подобри нивниот стил на гардероба или у

Изгледајте остар и без брчки, без разлика каде денот ве носи облечен во патничката кошула на Ван Хаузен,

Пополнете го секој простор во вашиот дом или канцеларија со нашите врамени wallидни уметнички комплети...

Подготвени, постави, сонце! Одржувајќи го симпатично со модерни моменти од страна на гарда на осип на Ге�

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дома со овие украсни естетски тр

Потопете го сонцето (и сите комплименти) со овој пат и Tru Faux Snake Print SideTie Bikini Bikini за жени Ова дно за капење е

Харт 20 V 1 галон бело влажно / сув вакуум hpwd33 расчистува хаос од сите видови околу куќата Заедно со цицање

Создавањето на ставање заедно никогаш не било полесно! Овој елегантна породилна туника врвот има фигур�

Дајте му на вашето мало девојче симпатична нова облека што треба да ја носи со оваа двојна кошула на дев�

Топлинските чорапи на женските затегнувачи на Muk Luks® го одржуваат студот и топлината Напредната термич�

Калдвел 16 "место во целта 9 дијамант, сила со висок контраст : Боја со голема видливост за да се види на до

Доверба од родители и сакани од деца, Малата Starвезда Органски е дизајниран со поголемо добро во умот Од �

Оваа прекрасна шарена уметност Tulip III Canvas се печати со употреба на највисок квалитет на мастило отпорни �

Нашето испружено платно е гордо создадено да биде фокусна точка на вашата соба Ние отпечативме со најдо

Daintyhigh Полски не'рѓосувачки челик10мм Сваровски кристал14к јонски позлата18 инчи ланци за врски1 .5 инчи Extend

Georgeорџ е британскиот бренд кој мора да нуди квалитетна, тренд мода со допир на стил на Велика Британија..

Современиот тест за овулација на плодност ги наоѓа вашите 2 плодни денови, овулацијата на предикциите и

Додавањето стил на вашиот одмор никогаш не било толку лесно отколку со торба за перење на желби од нашат

Омилен вентилатор МЛБ капа / капа Сент Луис кардинали, Стил : Основен, боја : морнарица / црвена, големина

Глам за торбичка, е вешто направено глам уметничко дело од вистински уметници Со сеопфатна црна боја, ов

Inенски цветни вез го украсува овој симпатичен џемпер на пуловер од историјата на дизајнот...

Цврст кабел од не'рѓосувачки челик од 4мм Нежните заоблени врвови за удобност 25мм алуминиумски диск шар�

Scroll