Новак
Визуелно земјиште 9 Двојно јадро таблета 8 GB со вклучен случај за бонус

Визуелно земјиште 9 Двојно јадро таблета 8 GB со вклучен случај за бонус

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2239.84

До 8 часа време на трчање на целосно полнење. Software and Applications : Android 4. Девет-инчниот екран носи кристална јасност во вашите филмови и игри, а капацитивниот мулти-допир со пет точки ги прави гестовите на прстите и да се вртат без напор. Пристапете до широк спектар на апликации, игри, филмови, музика и книги, пристап до вашите споделени датотеки преку облак дискови или пребарувајте веб -страници со брзина на молња. Со 8 GB внатрешно складирање, има многу простор за сите ваши омилени игри, документи, музика и филмови. Вграден звучник. Формати на медиуми : популарни формати на медиуми.4" x 6" dimensions.2 желе со грав и е совршено преносно решение за сурфање на Интернет и управување со повеќе е-пошта, како и со стриминг музика и видеа. Maps, Gmail, Chrome, Sugarsync, You Tube, Places, Web Browser, Super-HD Video Player, E-mail, PDF Reader, Калкулатор. Календар, камера, менаџер на датотеки, рекордер на звук, Netflix, Skype, Facebook, Twitter и Google Play (за апликации). Тежи 1,08 фунти; 9.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Sylek Prestige Pro 7 D работи на новиот систем Android 4.1 Jelly Bean и е дизајниран да сурфа на Интернет, да управува со пов�

Формати на медиуми : Популарни формати на медиуми 3оска гироскоп, акцелерометар Таблетите компјутери не

2 Formеле грав Форм Фактор : Производител на чеша Производител : Carrefree Gadgets Model Model : 7 DRK Име на производот : 7 DRK

Честопати ажурираниот фирмвер гарантира задоволство на клиентите Возрасна група : Дете Големина на екр

Таблета Vox Vox, 7 "WSVGA, еднојадрен (1 јадро) 800 MHz, 512 MB RAM меморија, 8 GB складирање, Android 2.3 ѓумбир, розова, Freescale I.MX

Таблета Ematic EGD213, 10 "WSVGA, QuadCore (4 Core) 1 GHz, 1 GB RAM меморија, 8 GB складирање, Android 4.4 Kitkat, црната има дизајн на чеша з�

Оваа ставка се користи со нов потенки и полесен дизајн го прави Apple i Pad 2 со WiFi и 3 G уште поудобно за одржув

Идеално за долги возења со автомобили.000 mah литиум јонска батерија Вториот производ е вашето дете во све�

Ematic 7 "Quadcore таблет вклучува Android 8.1 Go Edition ви ги дава најновите иновации во преносна технологија со целосн�

7инчен Core Tab на Naxa NID7020 со Android OS 8.1 и тастатура Ова јазиче Naxa 7инчен Core со Android OS 8.1 и тастатурата е висококва

Lenovo ideatab S6000 Таблет Android 4.2 (желе грав) 32 GB 10.1 "Клучни карактеристики и придобивки : Тенок и светлина 0,3 ин�

Наби 2 таблети Никелодеон издание, најбрзиот, најмоќниот таблет во светот направена само за децата да уч

Со Google Play можете да ги искористите повеќе од 600 Повеќето таблети се засноваат на помал оперативен систем

Родителски контроли и заклучување на децата Лесен за пристап до менија Побрз квадјадрен процесор...

Редефинирање неверојатно! Најновиот квад јадро на Pro Scan ќе ве однесе Ова целосно прикажано Android Tab не сам�

Таблета Coby Kyros Mid70364, 7 "SVGA, 1 GHz, 512 MB RAM меморија, 4 GB складирање, Android 4.0.3 Сендвич за сладолед, црна, Micro SD, Micro SDHC

Капацитетот на батеријата надминува капацитет од 80% во однос на неговиот нов еквивалент ЕМАТИКА ГЕНЕСИ�

Кади на таблетите за велосипеди вклучува систем за монтирање на еласто за вертикално или хоризонтално �

Tab High Q Learning 8 "е ултрапортибилен постар брат на нашиот rуниор за учење таблети за деца Тој е дизајниран да

(Вистинскиот капацитет за складирање за фотографии и апликации може да варира во зависност од употреба�

Краток опис не е достапен Nuvision TM1318 со Wi Fi 13.3 "таблет на допир на екран на допир : Технички спецификации : 1,6

Вклучува : Фејсбук 15,6 "Плус портал со прирачник за сопственик на сопственик на Alexa и видео повик 4 паметни

Ематичкиот еглид ​​украде Интернет таблет ја карактеризира најновата технологија во мобилните уреди

2 Android Nabi : предна вебкамера До 5 часа време на трчање на целосно полнење Репродукција на видео 1080p HD.11b / g WiF

Едноосновен (1 основен) основен процесор обезбедува исклучителни перформанси за да се обезбеди максима�

Scroll