Новак
Едноставен модерен оз. Самит шише со вода - колба од не'рѓосувачки челик со капаци - Широк подлога на устата со двојни wallидови изолирани зелени изолирани омбре: месе?

Едноставен модерен оз. Самит шише со вода - колба од не'рѓосувачки челик со капаци - Широк подлога на устата

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 366.40

Едноставно модерно шише со вода со вода со капакот на рачката е направено од двојно edид, вакуум изолиран 18/8 не'рѓосувачки челик, одржувајќи ја водата ладна со часови. Шишето доаѓа со две капаци за докажување на истекување, капа од не'рѓосувачки челик и силен, тежок капак за рачка за лесно носење. Овие шишиња се крајниот начин да земете мраз ладна вода со вас и да останете хидрирани во текот на целиот ден. Едноставно модерно шише со вода од 40 унци во вода - колба од не'рѓосувачки челик литар +2 капаци - Широк подлога за двојни wallидови со двојно wallид изолирано зелено изолирано омбер : Месечината : вакуум изолирани : Едноставните модерни шишиња на самитот се со двојни edидови и вакуумски изолирани, што го задржува вашиот омилен пијалок топло или ладно со часови. Вашето шише никогаш нема да се пот или да се загрее на допир . 18/8 не'рѓосувачки челик : Шише е направено од врвен мерач 18/8 не'рѓосувачки челик и е обложено во траен финиш. Овој челик е отпорен на 'рѓа. Капакот на рачката е исто така доказ за протекување и е одличен начин да носите големи шишиња. Двете капаци имаат изолација со двојни wallидови и се безбедни машини за миење садови за миење садови . Премиум бакарен обложен изолационен слој : Надворешноста на внатрешниот wallид, во подрачјето на запечатената вакуум, е обложена во тенок слој на бакар за додадена изолација. Зошто едноставна модерна : нашите основни принципи на дарежливост и извонредност нè инспирираа да продаваме производи со висок квалитет, да дејствуваме како одлични партнери со сите со кои комуницираме и даваме минимум 10% од нашите профити.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Се одликува со нераскинлива внатрешна и надворешна конструкција од не'рѓосувачки челик Но, за дизајнот

Ако сакате да изгледате спортско, но не премногу спортско, ова вакуум изолирано шише од не'рѓосувачки че

Уживајте во омилените пијалоци во практичен и стилски сад со овој 9 мл Двоен wallиден стаклен кригла...

Ви овозможува лесно да го зафатите шишето за време на пиење, спорт и активности Вклучува капа на слама к�

Аладин 16 унца Мејсон Патник Тумблер е совршен контејнер за пијалоци Аладин од 16 мл Мејсон Патник Тумбле�

Едноставниот модерен класичен гушар е двоен иден и вакуум изолиран за да го задржи вашиот пијалок топол

Едноставниот модерен класичен гушар е двоен иден и вакуум изолиран за да го задржи вашиот пијалок топол

Едноставниот модерно капаче за чистење е одличен додаток за да останете хидрирано шише на самит во движ

Ги одржува пијалоците ладни до 18 часа и се топло до 4 часа Достапно во многу возбудливи бои Совршен за то�

Класичната чаша за кафеодење стана еднократна секојдневна чаша Вилтон Акадија кригла : Едноставно попо

Вклучени се две БПА бесплатни, еднократно, пластични сламки Капакот е безбеден машина за миење садови Н�

Scroll