Новак
Уникатни поволни цени за женски патент, драпена предна мото -фау велур лесна јакна

Уникатни поволни цени за женски патент, драпена предна мото -фау велур лесна јакна

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.33

Zенски патент драпено предниот мото -факс велур лесен јакна за јакна, вашиот изглед без напор со оваа јакна од велур. Одликувајќи се со патент манжетни, каскадно драпено деколте и полите на марамчето. Носете го со слаби фармерки и кратки чизми за паметен изглед. 100% полиестер. Поштенски манжетни. Долги ракави. Отворен фронт. Јака на драпе. Женска јакна. Машинско миење внатре со слични бои. Ладно железо. Не натопувај. Големина на телото на моделот : Висина : 5'6 ", Градите : 33 1/2", половината : 25 5/8 ", колк : 34 5/8", моделот носи XS. Табела со големина на тело (во инчи) Меѓународна големина гарнир на градите гарнир на половината - Ширина на рамото 33 - 25 14 3/4s 35 - 27 15 1/4m - 37 - 29 15 3/4 L 40 - 32 16 3/8xl 43 - 35 17.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Рич и познат е бренд за животниот стил фокусиран на еволуцијата на модата Бидете познати во вашата прик�

Овој став Непознат блејзер нуди остри прилагоди и силуета за скулптури со фигури, совпаѓана со врежани �

Деталите за ретро ровот се омекнуваат со измешана лапа и единечна гради Класичното палто за ровови за с�

Ставот Непознат им нуди на клиентите мешавина од остри кроење, силуети за скулптури со фигури и декаден�

Исполнето со современи преземања на класични летни отпечатоци, одлично за канцеларија и каузално носењ

Блејзерите се вратија во бизнисот и дефинитивно ја надминуваат канцеларијата Направете ја следната мо

Бизнисслучајно никогаш не изгледаше подобро Овој разноврсен и без напор Скуба блејзер од лажичка е пол�

Овој став Непознат блејзер нуди остри прилагоди и силуета за скулптури со фигури, совпаѓана со врежани �

Тонот на тонот Цветен принт додава зачудувачки визуелен апел на овој блејзер со отворен фронт Ракавите

Завршете го вашиот стил на шик во овој луксузен кадифено блејзер Излезена лапа, шифра надолу, долг ракав

Поголем, подолг, поширок и поширок блејзерот на момчето од Scoop го нуди најдоброто од двата света : добијт

Погледнете ново стариот фаворит Францускиот Тери Блејзер на времето и Тру ја отвора вратата за толку мн

Бизнис носењето оди малку похрабро со блејзерот во боја на бојата на Scoop Благодарение на неговиот двото�

Сјајна велосипедска јакна со виткан ватенка нуди заштита од средна тежина од елементите, заедно со симп

Para nuestra Comunidad de Habla Hispana : La Motocicleta, Reinventada Cambia la velocidad luciendo esta chaqueta tipo motocicleta de sofia фармерки елабарада en suave gamuza

Бизнисслучајно никогаш не изгледаше подобро Овој разноврсен, без напор плетен блејзер од лажичка е пол�

Блејзерот со постелнина од лажичка, ажуриран со трендовски ракави за гребење и вратоврска назад, соврше

Ставот Непознат им нуди на клиентите мешавина на остри прилагодени, силуети за скулптури со фигури и де�

Погледнете ново стариот фаворит Францускиот Тери Блејзер на времето и Тру ја отвора вратата за толку мн

Бизнисслучајно никогаш не изгледаше подобро Овој разноврсен, без напор плетен блејзер од лажичка е пол�

Паметен, добро прилагоден блејзер е гардероба што мора да ја има, овој блејзер за костуми за работните п�

Овој блејзер волен палто со јака од скут и дизајнирано чувство на силуета полите, сите детали дизајнира�

Стил на овој блејзер со обична блуза и панталони или фармерки за стилски изглед на работната облека Ово�

Прекрасно откритие од став непознат! Овој кадифено блејзер, изработен во супермек со кадифе, е прекрасн�

На врвот на која било облека во една граница, има непобитна суперсила за тексас јакна на слободното скло

Овој елегантен блејзер додава допир на елеганција на вашата гардероба Декор на копчињата и бран на флек

Шик и софистициран, овој став непозната кожна кожна кратка блејзер додава мешавина од незгоден стил на �

Основен и елегантен блејзер направен од мека ткаенина, доаѓа со целосна постава Меко и удобно за носење.

Ода на класиците! Блејзер со двојно гради на Scoop е безвременски избор Ние го сакаме веднаш софистицирани

Scroll