Новак
Избор Органски чаеви Зелен марокански нане чај, 16CT

Избор Органски чаеви Зелен марокански нане чај, 16CT

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 53.44

Однесувајте се кон себеси и вашите гости на чаша гостопримство во Северна Африка. Оваа освежувачка мешавина има вкусни зелени чаеви, пеперминт од државата Вашингтон, Spearmint и навестување лимоноса, кулминирајќи во светла чаша што е јасна, ароматична и ароматична-најсветлен пик-ап. Избор Органски чаеви Зелен марокански нане чај : УСДА Органски. Сертифициран фер трговија. Не-ГМО проект потврден. Кошер.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Семплер вклучува : диво дете од боровинки, детоксикација на цитрус, праскасти Кин, Калигранатопија, тахи

Снимките за нафта во Карингтон Фарми се оптимален начин да се вклучат триглицериди со среден ланец во в�

Направено со органска моќност Grainsvegancustomize вашата слабост! Десната храна на д р Мекдугал, брусница со бад�

Испратете го капакот на овој пакет, вклучувајќи го и петте цифри, врежан код, заедно со платената цена, д�

Директно чај сорта сладок мед зелен чај ви дава освежувачки вкус на свеж приготвен леден чај токму од на

Мед од нане од чај RTD (Забелешка : Овој опис на производот е само информативен Секогаш проверувајте ја ви�

Небесниот чај ја остава страста зелена боја ги носи егзотичните вкусови на страствено овошје и зелен ча

Scroll