Новак
Лесна тежина TSA одобрена торба за патувања за патувања

Лесна тежина TSA одобрена торба за патувања за патувања

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2239.52

Торбата за санки на Ленка алпак претставува леснотија на пристап и чување, како внатре и надвор. Внатрешноста има осум прегради, додека надворешноста има шест џебови на лепенка и еден џеб со патент. Надворешноста има многу внимателни карактеристики, вклучувајќи и преден панел со голем џеб за лизгање со затворање на копчето Snap. Приложени пред предниот панел се два џебови со лепени со големи кутии за да помогнат во проширувањето на капацитетот и додатоците за складирање, овие два предни џебови имаат и беспрекорни вградени магнетни затворања. Патувајте добро и патувајте во стил со алпак Дафел денес. Конструиран од еко -пријателска кожа и платно. Трајно високо квалитетно шиење. TSA го одобри лаптопот џеб што лесно се склопува. Надворешни димензии 24,5 во (л) 8,5 во (г) 13 во (ч). Двојните патенти одозгора прават лесна отворена една рака.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Толку кул! Овие панталони за престолнини „Marvel Venom“ за мажи се совршен пар за лежерен ден или ноќ на рела�

Прекрасната рустикална дрва спарена со рачно фалсификувано железо ги прави нашите загради за железо, к�

Додадете ја почетната во модерна торба за перење монограм од нашата колекција Монограм Вие сте обврзан�

Toyo Observe G3Ice е зимска гума за седани, CUV, SUV и лесни камиони и е овластен од Three Peak Mountain Дизајн на зимски шари..

Влезете во стилска нова облека за спиење со овој сет на пижами од 2 парчиња, во кој има највисоки пријате�

Закон за трговска марка и ќе биде енергично одбрани Не е случајно што уметничките режисери, уредниците �

Излезете во вашите нови тексас класични фармерки со права нозе со исечена силуета од време и Тру...

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Уметник : Ванеса Биндер Предмет : Апстракт Стил : Модерни и современи Производ Тип : Галерија обвиткано п�

Mega Scomp Classic BL Скокајте како професионалец со новиот злобен мега скок! Без разлика дали сте комплетен поче

Колекцијата Weave & Wander Khalo ги собира тонските палети на бои на длабоко топло сино, сребрени сиви и бисерни �

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Snug Zipper Fit Slims and Trims веднаш, пролеана вишок вода додека вежбате, висококвалитетниот неопрен ја задржува то

Останете кул бидејќи времето се загрева во оваа лесна кошула со копче Vвратот од Terra & Sky Изработено во ве�

Оваа прекрасна виолетова и сина акварел цвеќиња Јас платно уметноста се печати со употреба на највисок

Класичен облик на правоаголник им дава на овие очила за сонце од Фостер Грант силен стил за да одговараа

Подготвени да се претстават без обележја, кои можат да се презентираат во различни големини, скоро не се

Работа или само релаксирање? Без оглед на тоа какви се вашите планови за денот, ткаените шорцеви за исте�

Создадете шарена и зрачна вибрација околу вашиот дом со IKAT Mandala со едноставно Daisy 5 'Round Blue Ikat Mandala Chenille reg о

Детали за производот Стилска туника со деколте на Хенли V и удира во должина на колкот, деталите за копче

Основи кои имаат потреба од засилување? Помејан од кога било, оваа велурска поштеда худи од без граници �

Друг основен основен за додавање на вашата гардероба, немало каросеријата на границите на границите ви

花々のマンダラぬりえ 塗り絵 大人 ストレス解消とリラクゼーションのための。100ページ。 8.5inch x 8.5inch x 102 Pages リラックスするためのマ�

Овој елек за машко руно е совршено прилагодена за кул денови на паѓање кога маицата не е доволно топла и

Заедно засекогаш, овој два камен срце прстен ја претставува вашата вечна убов Овој романтичен прстен со

Super Z е производ изграден специјално за издржливост, перформанси и полесно ракување Неговиот дизајн на д

Чувајте ги вашите пари и картички организирани во нашиот класичен паричник Rocksax Дури и монетите се безб�

Повеќе еластични ленти го украсуваат вампирот на генезата, по лесна улица, со тоа што горниот дел функци

Совршен џемпер за започнување на сезоната на есен Овој пат и Tru отворен предниот кабел плетен кардиган е

Scroll