Новак
Ултрамарин со широка фиока за стерилитска фиока

Ултрамарин со широка фиока за стерилитска фиока

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.33

Организирајте видливи места за складирање со колекција на ткаење на стерилити. Овие артикли за складирање на ткаење комбинираат стил и функција; Трендовски изглед на ткаење со погодност, издржливост и вредност на пластика за да се обезбедат најразлични решенија за декор за вашите простори за живеење. Кулата со ткаенини од 3 фиоки зафаќа изглед како мебел и е идеална за? На отворено? потреби за складирање. Три непроaирни фиоки го одржуваат контролираниот и скриен нередот, додека обезбедува пристап до често користени предмети, каде што најчесто се користат. Лесните рачки за влечење им овозможуваат на фиоките да се отворат и да се затворат без напор, со стоп на фиоката за да се спречи да се отстранат фиоките случајно. Целокупните собрани димензии на оваа ставка се 15 7/8 "D x 21 7/8 " W x 24 "H. Севкупна собрана големина : 15 7/8" x 21 7/8 "x 24". Стилската шема на ткаење обезбедува изглед како мебел во лесна за чиста, издржлива пластика. Разновидното решение за декоративно складирање е идеално за употреба низ домот. Непроaирните фиоки ја одржуваат содржината скриена и контролирана нередот. Чувајте често користени предмети содржани и организирани каде што најчесто се користат.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Колекцијата Weave & Wander Khalo ги собира тонските палети на бои на длабоко топло сино, сребрени сиви и бисерни �

Колекцијата Dulcet ви овозможува да го искажете вашиот стил Со обрасци кои се движат од модерни до традици�

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена текстурална wallидна уметност

Подигнете го вашето момче и чувајте го покриен со оваа цврста зимска пуферна јакна од ixtreme Со предни џеб�

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Не'рѓосувачки челик Заменливи и реверзибилни нараквици Голем дијаметар од 2,5 инчи...

Уметник : Вилхелм Гобелсубјект : животни Стил : Природна модерна Производ Тип : Галеријаобвиткано платно

Детали за производот Стилска туника со деколте на Хенли V и удира во должина на колкот, деталите за копче

Повикајте го вашиот декор на отворено со трендовски дизајни од Е по дизајн! Колекцијата на целите, тиква

Без напор украсете и одделете простор со делител на простории со повеќе аголи на Casa Совршено за делење н

Закон за трговска марка и ќе биде енергично одбрани Не е случајно што уметничките режисери, уредниците �

Додадете малку пламен во вашата гардероба со багажникот на Vellda од Brinley Co Овој заслепувачки нов стил е на�

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Оваа јакна за тексас на чудо нација е симпатична додаток на гардеробата на секоја девојка Одликувајќи с

Оваа шармантна транзиција на вечера со седиште од секојдневна употреба до незаборавни вечерни работи К

Спијте или дневна во стил со оваа јака од две парчиња јака PJ поставена од тајни богатства...

Толку кул! Овие панталони за престолнини „Marvel Venom“ за мажи се совршен пар за лежерен ден или ноќ на рела�

Тема : пејзаж на пејзаж : Современа продукција Тип : Црна рамка, црна мат, акрилна трговска марка ликовна �

Подготвени да се претстават без обележја, кои можат да се презентираат во различни големини, скоро не се

Создадете шарена и зрачна вибрација околу вашиот дом со IKAT Mandala со едноставно Daisy 5 'Round Blue Ikat Mandala Chenille reg о

Ако сте на пазарот за прифатлив прстен за ангажман што се меша со традиционално со цртичка на оригиналн�

Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка п�

Нашите wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци поставени на трајно 3,5ин

Snug Zipper Fit Slims and Trims веднаш, пролеана вишок вода додека вежбате, висококвалитетниот неопрен ја задржува то

Boho Romance Chic со оваа цврста боја на кардигани со украсени украси, со чипка вметнете трим што е убаво за ваши

Основи кои имаат потреба од засилување? Помејан од кога било, оваа велурска поштеда худи од без граници �

Оваа прекрасна виолетова и сина акварел цвеќиња Јас платно уметноста се печати со употреба на највисок

Додадете ја почетната во модерна торба за перење монограм од нашата колекција Монограм Вие сте обврзан�

Scroll