Новак
Модерна кошула за фустани за мажи на Georgeорџ

Модерна кошула за фустани за мажи на Georgeорџ

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.67

Убав, полиран и разноврсен за сите прилики. Оваа машка кошула за фустани за вклопување од Georgeорџ е убав избор за вашата гардероба со својата сезонска привлечност. Изработена во удобна ткаенина со влага за да ви помогне да ве олади и суви, можете да ја спарите оваа кошула за фустани со омилените пакувања или панталони за фустани за еден ден во канцеларија или специјален викенд. Исклучиво на. Материјал : 67% памук/30% полиамид/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Модерно вклопување кошула се сече близу до телото со директен и тесен профил низ половината за атлетско вклопување; Се одликува со пошироко вклопување во рамената и затегнати потпирачи и ракави. Јака : се шири. Затворање : Предниот дел на копчето. Ракави : Долги ракави со манжетни за копчиња. Ockебови : Ништо. Карактеристики : ткаено тело; Влагата за влага ви помага да ве олади и суво; отпорен на брчки. Машка модерна кошула за фустани од Georgeорџ.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Купете ја оваа колекција облека за момчиња од мали деца од garanimals! Garanimals нуди облека за момче за бебиња, в�

Чувајте топло во стил оваа зима со голема женска кутија јорган со ватенка, тешки макси максимален палто.

Умно дизајнирана, дрвена рамка во форма на куќа го слави она што е навистина важно за еден домнајблискит

Работи добро со други производи на Клара Кларк, како што се чаршафи за постелнини, капаци на дуети, перни

R284 Ecopia од Bridgestone е комерцијална радијална гума за управување со позиција, која е совршена за долга колич�

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Чувствувајте се ултраубедливи со обожавање од Adore Me's Morgan Push Up Bra Овој долг градник има забавни и флертни �

Вклучете ја играта во своето секојдневно со овој комплет за облека со 2 парчиња инспирирани од Louney Tunes! И�

Каков сладок начин да ја поздравите летната сезона Од неговите кратки ракави до нивоата полите, овој фу�

Дизајнерската куќа култивирана мермерна суета со 4инчен бекплоштад му дава на вашата бања стилски, разн

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во различни големини, трговска

Снег кул! Чувајте ја вашата девојка за дете, зимнувана и подготвена за снежното, ветровито време со овој

Оваа симпатична детска тешка маица 2пакет од Wonder Nation ја одржува покриена со удобност со забавна мешавин�

Инспирирани од деталните дизајни на антички креации на наследство, килимот на областа Емико тексас Мох�

Поврзано со среќа и среќа, овој шармантен прстен на слонови е направен од квалитетно сребро Овој стабил�

Овие машки мокасини во Мека се стилски дизајнирани со суптилна текстурирана кожна кожа и лесно се вклоп

Добијте го вашето семејство, пријатели и соработници во празничен дух со колекционерски калај за колач�

Гоја Мал бел грав 29 мл (822 Г) Овие бели грав се совршени за правење најразлични рецепти како супи, чили, чо�

Инспиративното списание за тврд портокал U е сигурно да ги крене вашите духови Ова е луксузен прилог на �

Поддршката ќе се олабави за да му помогне на килимот да лежи рамно Она што ја прави оваа колекција толку

Слатките соништа се на пат кога се лизгате во сетот на пижами на Комо Блу Толку едноставна, но сепак толк

Давањето никогаш не било толку забавно отколку со корисна црвена боја на Санта вреќа од Северниот пол С�

Scroll