Новак
Мијабела бела слатководна култивирана бисер и карат Т.В. Дијамант 14kt жолти златни обетки

Мијабела бела слатководна култивирана бисер и карат Т.В. Дијамант 14kt жолти златни обетки

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.00

Azzез ја зголеми вашата облека со овие оданоци од бисер и дијамантски обетки од мијабела бела слатковода. Изработени во бујно жолто злато, тие се карактеризираат со две бели кружни култури од слатководни бисери (8-9мм) крунисани со два кружни, сет, тресени дијаманти (G-H, I2-I3). Засилени со висока полска завршница, овие привлечни обетки од бисер и дијамантски обетки обезбедени со затворање на пеперутки. Координирајте ги овие остварливи обетки од бисер и дијаманти со кој било ансамбл за елегантен и стилски изглед. Направено во 14 кт жолто злато. 8-9мм бели слатководни културирани бисери. 1/10 КТ. Т.В. Дијаманти. Боја на дијаманти : G-H. Јасност на дијаманти : I2-I3. Камења поставени од пронг. Обетки обетки. Затвори за пеперутки. Јуни Борден камен. Внимателно спакувани во кутија за подароци и се испорачуваат со крпа за полирање на накит Миабела.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Вие работите напорно и заслужувате да се однесувате кон нешто убаво! Чувствувајте се како кралица и обл�

Од игралиште до фудбалскиот терен, спортскиот градник на Wonder Nation ја покри Меки, строги и тотално удобни,

Данскин сега премија за ракав на девојчето најлон на лактот Леотард е направен од нашата најпогодна тка

Подготвени за следната облека за удобна облека? Инспирацијата од овие меки, трендовски џемпери од џемпе

Регулаторите за нови прозорци се дизајнирани да ја зголемат вредноста на вашиот мотор за лифт на прозор

Уметник : ennенифер Rutledges Ubject : Animals Tyle : Modern & Modern and Modernivery Product Тип : Галеријаобвиткано платно уметност Ова п

Горниот горниот дел му дава на овој багажник празнично и магично чувство Плус, има сè што сакаме во зимс�

Canyon Ridge создаде удобна, мала тежина со должина на екипажот на екипажот, кој е совршен за парче слој или да

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Полуметална подлога за сопирачки сопирачки и комплет за ротори е безболно, економско решение за истрош�

Покажете го вашиот тимски дух со официјално лиценцираната NFL Arizona Cardinals основна прилагодлива капа / капа

Дајте изјава за тоа кој сте и каде одите со машката бута за камо за машка конвој Издржлив и безбеден со п�

Оваа максичка кошула од лажичка значи бизнис Одете класичен ден на работа и облечете го со страшни потп�

Брендот „Халмарк“ е широко признат како најдобар за честитки, обвивка за подароци и многу повеќе Повеќ

Професионално врамени и монтирани на архивата без киселина Севкупна длабочина напред до назад : 1,5 " Уме

За да го негувате драгоценото време на сезоната на есен, собрајте ја оваа колекција на сложувалка за воз

Scroll