Новак
Примарно злато Карат бело злато 8x овален цитрин и дијамантски прстен

Примарно злато Карат бело злато 8x овален цитрин и дијамантски прстен

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 7999.84

Софистициран, едноставен и неспоредлив, овој 14 карат бел златен скапоцен камен е сигурен дека ќе се негува за наредните години. Овој класичен прстен е облечен со 1,10 CTTW овален во форма на жолт жолт камења, заедно со пенливи SI2/SI3, акцент на јасно дијаманти и шема на движење за атрактивен изглед. Овој прстен е достапен во големината на прстот 5. Метална тежина : 2 грамсвери Тип : Стил на фининг : Gemstone и Diamond Ringgender : Women'Smetal : Goldgold Karat : 14 Karatmetal Color : Whiteband Shatte : 1,5mmring Големина : 5 Gem Stone Детали : Тип : Тип : Тип : Тип : Тип : Тип : Тип : Тип : Тип : Тип : тип : тип : цитринбертстон месец : месец : месец : месец : месец : November Cut : Faceted Shape : Oval Size : 8mm x 6mm Weight : 1.1 cttw Quantity : 1 Jewelry Setting : Prong Diamond Details : Clarity : SI2/SI3 Color : G-IBirthstone Month : April Cut : Faceted Shape : Round Size : 1.2mm Weight : 0.016 cttw Quantity : 2 Jewelry Setting : Prong Your item arrives in a Комплиментарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци. Проверка на потеклото : Соединетите држави 14 Карат бело злато, скапоцен камен, дијамант.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Овде имаме прекрасен, 10 карат жолто злато, NHL Winnipeg Jets мал приврзок што ќе направи совршен подарок за нави�

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee текстурирана wallидна уме�

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцелари�

Основата на вашето лето, кошула без брендсе врти преку 90 степени : вертикалните ленти се внатре...

Исклучителен дизајн што носи убавина во вашиот дом и канцеларија, овој жолт медитерански wallиден часовн�

Овие маици со кратки ракави Terra & Sky доаѓаат во удобен двопакет и лесно заработуваат место на ротацијата..

Половот за влечење може да се прилагоди слободно за активности на отворено во текот на летото...

Додадете ја модата и функцијата во вашиот дом со главните теми Шеридан Фретхард во затворен простор за �

Направете ги празниците дополнителни магични со празник за време на пурпурниот вратоврска со еднорог...

The Lunkerhunt Typhon е нашата цврста цевка за тело што е направена со нашата ултра трајна мека пластика што ќе за�

Оставете го на Ли да дизајнира пар фармерки за совршено да одговара на гените на жената...

Изведете го вашиот женски шарм со нашето квалитетно интимно носење на Аеруси Направено да биде удобно и

Оваа колекција го карактеризира Биг Лебовски, омилен и култен класик за сите времиња за двајца мажи со и

Овој Trends International Sports Illustrated : Edition за капење Maggie Rawlins 21 wallид постер е дизајниран со високо квалитетни, разн

Користејќи го вашиот уред за рецепт за готвење? Декорирајте ја вашата кујна со оваа забавна држач за таб

Уметник : Marion Roseubject : Animals Tyle : Modern & Modern and Contectional Product Тип : Галерија обвиткано платно Арттис подготвено за

Scroll