Новак
Херман преживеани машка прекинувач 6 Водоотпорна работа за работа со пети на челик

Херман преживеани машка прекинувач 6 Водоотпорна работа за работа со пети на челик

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 0.33

Останете суви и удобни на работното место и на друго место со овие машки работни чизми од Херман преживеан. Одликувајќи се со убав и водоотпорен велур надворешен, овие чизми имаат 6-инчен вратило и челична пети за да ги заштитат нозете во опасни услови. Предниот дел од чипка обезбедува безбедно вклопување, додека постепениот јазик, вратилото и стапалото нудат целодневна удобност. Јамката на потпетици на велур ги одржува чизмите податливи, а големите обрасци на шара на ѓонот се осигураат дека нема да го изгубите стапалото на лизгавиот терен. Овие чизми од челични пети се одличен избор за професионалци на отворено. Herman Survivors Men Breaker 6 "Водоотпорна работа со челични пети : 89,3% кожа, 10,7% PU Upn. 50% PU, 50% од гума од надворешна страна. Работни чизми. Челична пети. 6" вратило. Водоотпорен велур е надворешен. Подложен јазик, вратило и стапало. Дизајн на чипка со метални очила. Јамка на пета од велур. Големи обрасци на шара на ѓон. Достапно во пченица.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Прекрасна изјава за вера, овој ѓердан од приврзок за распнување на Флеур де Лис е направен од 14 жолто зла

Сладоледот од чоколадо во Хиланд е направен со свежо млеко од локалните млечни земјоделци Имајте чиниј�

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Подобри домови и градини Во живо растенија Лантана BHG QT LANTANA Годишно Мултибоја Сите сезони Одгледувач те

Giclee (JeeClay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност.

Гоја Мал бел грав 29 мл (822 Г) Овие бели грав се совршени за правење најразлични рецепти како супи, чили, чо�

Добијте го спортскиот изглед со тотална удобност во Бобс од Skechers Sport Squad тешки чевли за разговор Оваа мо�

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Основата на вашето лето, кошула без брендсе врти преку 90 степени : вертикалните ленти се внатре Бесплатн

Прекрасен додаток на сите ваши проекти за изработка на хартија! Овој пакет содржи 30 8.25x11,36 инчи двостран�

Оваа симпатична детска тешка маица 2пакет од Wonder Nation ја одржува покриена со удобност со забавна мешавин�

Кралски свежи свински стомаци 32 мл исечи Брендот Royal Foods се препознава низ целиот југоисток како водечк�

Чудо на нација девојчиња Училишна униформа истегнување на слаби панталони се направени со мода и удобн�

Проверете ја компатибилноста со вашето возило Кликнете овде, комплетите за замена на сопирачките за за�

Вклучете ја играта во своето секојдневно со овој комплет за облека со 2 парчиња инспирирани од Louney Tunes! И�

Ove Decors бесконечни 50 7 / 8 во сетот на вратата за туширање со шарки на Тампа, кој има фиксен систем за шарки н

Тоа се обетки со обрач со два тони со пресврт Овој сет со два парови на обетки од Hoop од Brilliance Fine накит има

Kwikset 6773 V1 UL En Endidle Turn Deadbolt со празна плоча со RCAL Latch и RCS Strike со нова шасија светла месинг финиш kwikset 6773v1 UL En En

Снег кул! Чувајте ја вашата девојка за дете, зимнувана и подготвена за снежното, ветровито време со овој

Дизајнерската куќа култивирана мермерна суета со 4инчен бекплоштад му дава на вашата бања стилски, разн

Инспиративното списание за тврд портокал U е сигурно да ги крене вашите духови Ова е луксузен прилог на �

Scroll