Новак
Аукфа памучна постелнина Акцент стол со метални нозе за спална соба за дневна соба, крем бело

Аукфа памучна постелнина Акцент стол со метални нозе за спална соба за дневна соба, крем бело

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1279.84

Овој стол за акцент е многу лесен и компактен, погоден за различни места. Можете да го ставите ова столче во дневната соба, спалната соба, балконот, студијата, расадник, канцеларија, прием, каде и да мислите дека е можно. И возрасните и децата можат да уживаат во забавното и слободното време што носи опис на производот Помпозиција : мек кадифено материјал+исполнета со пена+дрвена рамка+црни метални нозе+завртки за прилагодување на стапалата ;. Мека и удобна ткаенина : Површината на современото стол е покриена со мека и висококвалитетна ткаенина, која има мек допир; Високо еластичните сунѓери вградени во седиштата и потпирачот за грб носат ново ниво на удобност што може да се користи подолг временски период без деформација. Ергономски грб : Со широк и висок грб, овој акцент стол е ергономски дизајниран да обезбеди силна поддршка за целото тело и да ви донесе голема удобност дури и ако седите долго време без да чувствувате непријатност во грбот. Применлив обем : затворен, дневна соба, спална соба, трговски центар Шопнг, ходник; применлива возраст : 5-70 векови; капацитет на тежина : 250 bs .. Големина со големина на производи со големина : должина26.00 "× ширина27,56" × Height29.92 ";. Големина на пакетот-тежина : 28,34" × 26,38 "× 20,47";. Тежина на производот : 26,40 bs ;. Тежина на пакет : 30,80 bs.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Изведба на највисоко ниво, Mizuno Premier Pro Baseball Pant G2 му нуди на играчот професионален изглед и чувство Овој ст

Начин за славење Прогресивни подароци 9,5 "Супер мек за кучиња на в Valentубените, подарокот за кучиња, држе�

За да го негувате драгоценото време на сезоната на есен, собрајте ја оваа колекција на сложувалка за воз

Брендот „Халмарк“ е широко признат како најдобар за честитки, обвивка за подароци и многу повеќе Повеќ

Задебелена карирана со бои инспирирани од пролетта ова разноврсно копче надолу со кошула со фармерки з�

За девојчето кое сака најжешките бои и стил, Никол од формулата за долго носење на Nail Nail, се осигура дека

Canyon Ridge создаде удобна, мала тежина со должина на екипажот на екипажот, кој е совршен за парче слој или да

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Доживејте целосна удобност на покриеноста во дното на половината на половината на БЦА Дизајнот на капч�

Март Роден камен Направено во сребро.Додадете прекрасно парче во вашата разновидна колекција со овој м�

Уметник : Филип Хугонардсбук : Уште начин на живот : Болд и еклектичен модерно производ Тип : Галерија обв

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Современите моменти од страна на Гербер Бебе момче без ракави на копчето без ракави и кратки комплети с�

Нови стилови, иста голема вредност Свеж изглед што ќе го сакате направен со квалитетот на кој му веруват

Балистичка серија на урбанит задниот капак за карактеристиките и придобивките од клучот на таблетите :

Оваа сезона, класичниот кабелски плетен џемпер од бесплатното склопување помина од главниот плакарот д

Нагласете и разубавете ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија со оваа

HP Elite Slice USFF CORE i5 7500 T 2,7 GHz 8 GB SSD 128 GB американски клучни карактеристики и придобивки : убав, моќен, иноват�

Севоедна дестинација и за физичка и за ментална игра, Kidkraft Hangout Hideaway Clubhouse е двокатна дрвена структура со

Scroll