Новак
Speck iPhone Pro Ma Candyshell Grip со Magsafe Case во јоргованот

Speck iPhone Pro Ma Candyshell Grip со Magsafe Case во јоргованот

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 799.20

Candyshell® Grip Magsafe® е следната генерација на нашата класична тенок, pocketеб-пријателски телефонски случај за заштита со дополнителна доверба. Овој поликарбонат двослоен случај со обвивка отпорна на гребење е тенок и издржлив, дизајниран со нашите прецизни вградени магнети кои работат со сите додатоци Magsafe®. Нашата финиш со мек допир додава одлично чувство на рака и го подобри задржувањето за пораки, игри и селфи. . Не само што овој случај е шик, туку е тежок за грубите моменти во животот. Нашиот патентиран случај со двослоен е заштитен од капки до 8 стапки. Овој случај се вклопува како нараквица, а нашиот дизајн против протеч значи дека ја одржува својата прецизна форма. Покрај тоа, нашите магнети се одделно тестирани за да се обезбеди долговечност, сигурност и целосна компатибилност со Magsafe®, дури и ако и кога ќе го испуштите вашиот уред. . Candy Shell® Grip Magsafe® исто така има вграден антимикробно лекување од Microban® што обезбедува до 99% намалување на бактериите што предизвикуваат дамки и мирис на случајот, создавајќи почиста површина. . Плус, постои и подигната рамнина што помага да се заштити вашиот екран од гребење и уништување ако-или-или-кога вашиот телефон паѓа и ќе се спушти. Speck i Phone 14 Pro Max Candyshell Grip со Magsafe Case во јоргованот.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Исклучителен дизајн што носи убавина во вашиот дом и канцеларија, овој жолт медитерански wallиден часовн�

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Апстрактна Avenue Wall Art Canvas Prints 'Златни ветрови II' жолти, бели златни ветрови II, е вешто изработено модерно у

Умно дизајнирана, дрвена рамка во форма на куќа го слави она што е навистина важно за еден домнајблискит

Останете суви и удобни на работното место и на друго место со овие машки работни чизми од Херман преживе

Подготвени за добар ноќен сон? Овој женски кошмар пред Божиќно спиење е направен за да легнете пред спие

Овој килим е одличен за кујна, кревет и бања IDG City Skyline Париз килим, 22,5 "x 37" : Прекрасната уметност од Марко

Ove Decors бесконечни 50 7 / 8 во сетот на вратата за туширање со шарки на Тампа, кој има фиксен систем за шарки н

Рипли Втори е нов пресврт на еден од нашите омилени обрасци Ние го сменивме горниот во одличен нов ткаен

The Lunkerhunt Typhon е нашата цврста цевка за тело што е направена со нашата ултра трајна мека пластика што ќе за�

Поддршката ќе се олабави за да му помогне на килимот да лежи рамно Она што ја прави оваа колекција толку

Активна хибридна јакна на Миси, женска јакна, одличен квалитетен производ, блок во боја Десгин, ватенка �

The Dreamline Unidoor е врата за туширање без нишалка дизајнирана во чекор со современите трендови на пазарот...

Уметник : Marion Roseubject : Animals Tyle : Modern & Modern and Contectional Product Тип : Галерија обвиткано платно Арттис подготвено за

Целосно сонце Заштитете од мраз Водата доследно сè додека не се воспостави растение Откако ќе се воспос

Овој асортиман на загатки за забава во Бафало игри со 500 парчиња содржи различни слики од Војна на Starвез�

Сладоледот од чоколадо во Хиланд е направен со свежо млеко од локалните млечни земјоделци Имајте чиниј�

Цела Пепа свиња печати јакна од мантил со предна лепенка Долги ракави и има преден патент со целосна дол

Подлогата за сопирачките за замена на акциите Z17, роторот и хардверскиот комплет е буџетската замена на

Оваа колекција го карактеризира Биг Лебовски, омилен и култен класик за сите времиња за двајца мажи со и

Дафодилите (ботанички наречени нарцис) се долгорочни повеќегодишни и прават одлични придружници на дру

Овие маици со кратки ракави Terra & Sky доаѓаат во удобен двопакет и лесно заработуваат место на ротацијата..

Scroll