Новак
Срцев џемпер на женски женски женски со заоблен полите

Срцев џемпер на женски женски женски со заоблен полите

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.67

Пристигна е официјална сезона - Сезона за летање! Овој пулвер со желка од срцев удар има пријатно плетено плетено тело со симпатично, заоблено полите за дополнително покритие. Убаво спарувајќи се со фармерки, џегингс или хеланки, овој џемпер е обележан со предниот џеб за да ги задржи најважните работи и да помогне да ги задржите рацете топли. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : Turtleneck. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Предна торбичка џеб. Карактеристики : плетено плетено тело; заоблен полите. Женски џемпер од женски терен со заоблен полите од срцев удар.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Останете суви и удобни на работното место и на друго место со овие машки работни чизми од Херман преживе

Колекцијата на слобода е под влијание на класичните и традиционалните дизајни кои совршено се мешаат с�

Апстрактна Avenue Wall Art Canvas Prints 'Златни ветрови II' жолти, бели златни ветрови II, е вешто изработено модерно у

Снег кул! Чувајте ја вашата девојка за дете, зимнувана и подготвена за снежното, ветровито време со овој

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Рипли Втори е нов пресврт на еден од нашите омилени обрасци Ние го сменивме горниот во одличен нов ткаен

Прекрасен додаток на сите ваши проекти за изработка на хартија! Овој пакет содржи 30 8.25x11,36 инчи двостран�

Подлогата за сопирачките за замена на акциите Z17, роторот и хардверскиот комплет е буџетската замена на

Овие обетки со името на обрачот од 10к злато во форма на срце, имаат текстуриран обрач за бамбус стил и ел�

Откријте омилени ликови од филмови, ТВ емисии и стрипови преименувани како автомобили со жешки тркала! H

Инспирирани од деталните дизајни на антички креации на наследство, килимот на областа Емико тексас Мох�

Инспиративното списание за тврд портокал U е сигурно да ги крене вашите духови Ова е луксузен прилог на �

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Уметник : Marion Roseubject : Animals Tyle : Modern & Modern and Contectional Product Тип : Галерија обвиткано платно Арттис подготвено за

Овој Trends International Sports Illustrated : издание за капење Tanaye White 22 wallид постер е дизајниран со високо квалитетни, п�

Тема : пејзаж на пејзаж : Современа Производ Тип : Рамка од бреза, бела матка, акрилна трговска марка лико�

Кралски свежи свински стомаци 32 мл исечи Брендот Royal Foods се препознава низ целиот југоисток како водечк�

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Овие удобни врвови помагаат да се одржат живи традиции на различните режими и целта за заштеда на човеш�

Целосно сонце Заштитете од мраз Водата доследно сè додека не се воспостави растение Откако ќе се воспос

Вклучете ја играта во своето секојдневно со овој комплет за облека со 2 парчиња инспирирани од Louney Tunes! И�

Проверете ја компатибилноста со вашето возило Кликнете овде, комплетите за замена на сопирачките за за�

Scroll