Новак
Ove Decors Tampa 50- in. W in. H h Правоаголен пивот без рамка за туширање на агол во хром

Ove Decors Tampa 50- in. W in. H h Правоаголен пивот без рамка за туширање на агол во хром

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 4799.68

Ove Decors бесконечни 50 7/8 во сетот на вратата за туширање со шарки на Тампа, кој има фиксен систем за шарки на панелот, нудејќи изглед на индустриски инспириран изглед што ќе го надополни секој простор. Доаѓа со преголем хардвер со врвен квалитет, комплетен со хромирана завршница, и вклучува 24 во широк фиксен панел, 24 во панел со широка врата, 33 во широк страничен панел, идеален за инсталација на агол. Сите панели се направени од премија 8мм (5/16 ”) дебело овластено стакло. 49 11/16 до 50 7/8 in. Ширина x 34 3/16 in. Длабочина x 72 in. Висина, модел : TA2303100. Рамка за реверзибилна инсталација на вратите со вграден магнет на вратата за безбеден и тесен близу. Нема повеќе протекувања, нема повеќе влажни подови . Премиум заштитното стакло обложување го олеснува чистењето и заштитувањето од ѓубриво од сапун и вар. Сертифициран од Советот за сертификација на застаклување на безбедност (SGCC). Технологија Metal Guardã - Премиум заштитна метална обвивка за да го задржите вашиот хардвер сјаен за наредните години . Вклучена е преголема рачка во хромирана завршница. 5-годишна гаранција на стаклени панели и 1 година гаранција на хардвер . Користете ја алатката за конфигуратор за туширање Ove за да го прилагодите и изградите вашиот туш за соништа за вашиот уникатен простор. Прегледајте го упатството за упатства PDF за детални димензии на производот за да се осигурате дека комплетот за туширање е правилен за мерењата на вашата бања.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Изведете го вашиот женски шарм со нашето квалитетно интимно носење на Аеруси Направено да биде удобно и

Оставете го на Ли да дизајнира пар фармерки за совршено да одговара на гените на жената Колекцијата Flex Mo

Останете суви и удобни на работното место и на друго место со овие машки работни чизми од Херман преживе

Облека со соблекувалната со оваа корисна количка за фудбалски шлем Неговиот трим дизајн го прави елега�

Не'рѓосувачки челик Заменливи и реверзибилни нараквици Голем дијаметар од 2,5 инчи Голем 7,75 инчен обем..

Донесете допир на природна убавина во вашиот дом или канцеларија со нашиот дрвен цвет пакет...

Овде имаме прекрасен, 10 карат жолто злато, NHL Winnipeg Jets мал приврзок што ќе направи совршен подарок за нави�

Дали сте подготвени да станете меѓудимензионални во овие SpiderMan : преку пајакотстихстих со 2пакувања на б

Уметник : Ален Jimmersonsubject : Пејзажапелатива : Модерни и современи Производски тип : Галеријаобвиткано плат

Конечно, нозе да ве однесе од салата до бранч! Нашите женски глуждови од јогалик ќе бидат нов главен дел �

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Подигнете ја вашата колекција за дневна соба со овој кадифен кадифен софа Плишните седишта со перница и

Оваа колекција го карактеризира Биг Лебовски, омилен и култен класик за сите времиња за двајца мажи со и

Овие обетки со името на обрачот од 10к злато во форма на срце, имаат текстуриран обрач за бамбус стил и ел�

Исклучителен дизајн што носи убавина во вашиот дом и канцеларија, овој жолт медитерански wallиден часовн�

Вашата малечка ќе ги сака овие момчиња за пливање шорцеви врз основа на класичната телевизиска франшиз�

Среќен Марди Грас! Laissez Les Bons Temps Rouler! Бидете сигурни дека ја имате оваа рака насликана од 19 "Fleurdelis ѓердан о

Распоредете го одморот расположи низ вашиот дом со Божиќна декоративна перница на Дејзи Додава совршен

Нашите костими за капење на бебе и мали деца се направени со ткаенина UPF 50+ за да го спречат вашето малечк

Уметник : Marion Roseubject : Animals Tyle : Modern & Modern and Contectional Product Тип : Галерија обвиткано платно Арттис подготвено за

Тема : пејзаж на пејзаж : Современа Производ Тип : Рамка од бреза, бела матка, акрилна трговска марка лико�

Овој Trends International Sports Illustrated : Edition за капење Maggie Rawlins 21 wallид постер е дизајниран со високо квалитетни, разн

Дафодилите (ботанички наречени нарцис) се долгорочни повеќегодишни и прават одлични придружници на дру

Оваа прекрасна црна и златна перуанска лилјана платно уметност се печати со употреба на највисок квали�

Овој асортиман на загатки за забава во Бафало игри со 500 парчиња содржи различни слики од Војна на Starвез�

Направете ги празниците дополнителни магични со празник за време на пурпурниот вратоврска со еднорог...

Нашата рустикална колекција е инстант класика Нашата рустикална мелница за дрво ги користи денешните т

Надворешноста Со секој чекор, овие бебешки чизми од првите чекори со зачекорување на камења имаат облог

Scroll